ok, rozumiemnie wybadałam jeszcze tego, że osłonkę można zdjąć.
Dziękuję za informacje, trochę mi rozjaśniły umysł
A parasolka zostaje. Za rezygnację z zamieszania zw. z odsyłaniem towaru obiecano mi nawet mały gratisik przy kolejnym zamówieniu. hehe
pozdrawiam pomocnych Forumowiczów![]()
Szukaj





Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami