dla mnie 1 zdecydowanie!
na dwojce fajne kolory, ale jak sobie pomysle jak musiala Angelika przeklinac gdy sie kladla na tych schodach.. co te modelki przechodzic musza![]()
sama ostatnio tak lezalam na schodach - baardzo ciekawe doswiadczenie dla kregoslupa
pozdrawiam![]()
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami