Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 23

Wątek: Dana

  1. #11

    Domyślnie

    przepraszam was za te zdjecia. chyba mi odje.... ze je wstawilem. Musze sie uczyc jeszcze duzo oj duzo. Dupsko po tej chlosci od Was boli oj boli. Pisze na stojaco. Najchetniej to bym usunal ten watek ale nie wiem jak
    D300s + MB-D10, N 18-70mm, N 70-300 VR, N 50mm 1.4 ,N 105 f2.8G,N 24-70, N 10.5 f2.8, N 14mm f2.8, N 70-200 f2.8 VRII, N 24-70 f2.8, N35mm f1.8, Sb 600, Sb900 x 2, TC 20E III,

  2. #12
    Rycerz
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez goralikus Zobacz posta
    przepraszam was za te zdjecia. chyba mi odje.... ze je wstawilem. Musze sie uczyc jeszcze duzo oj duzo. Dupsko po tej chlosci od Was boli oj boli. Pisze na stojaco. Najchetniej to bym usunal ten watek ale nie wiem jak
    nie przesadzaj wielu z nas dostało takie zachęty są niezwykle motywujące
    popracuj nad delikatną obróbką - nie załamuj się a rób dużo zdjęc

  3. #13

    Domyślnie

    Uwypukliłeś mocny zgryz modelki i jej męskie rysy twarzy i dałeś przypadkowe kadry chyba, zwłaszcza 2. Szkoda. Poszłabym w klimat B1, ale modelka nie powinna się tak szeroko śmiać niestety...
    NIEWIELE UMIEM. Chcę umieć więcej! Krytykuj i oceniaj. Byle konstruktywnie!
    na razie D80 + Tamron 28-75 F/2.8 + Metz 48 AF-1

  4. #14
    Gaduła Awatar NBA
    Dołączył
    09 2007
    Miasto
    Jarocin, Wielkopolska
    Posty
    3 749

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez goralikus Zobacz posta
    przepraszam was za te zdjecia. chyba mi odje.... ze je wstawilem. Musze sie uczyc jeszcze duzo oj duzo. Dupsko po tej chlosci od Was boli oj boli. Pisze na stojaco. Najchetniej to bym usunal ten watek ale nie wiem jak
    Jeżeli te foty zrobiłeś D300s i 50 1.4 to ja z miejsca wyrzucam Nikona i kupuje małpę... Canona...

  5. #15

    Domyślnie

    robione byly N18- 70 3.5-4.5GED ja sie ucze NBA
    chyba predko tutaj nic nie wstawie
    D300s + MB-D10, N 18-70mm, N 70-300 VR, N 50mm 1.4 ,N 105 f2.8G,N 24-70, N 10.5 f2.8, N 14mm f2.8, N 70-200 f2.8 VRII, N 24-70 f2.8, N35mm f1.8, Sb 600, Sb900 x 2, TC 20E III,

  6. #16
    Gaduła Awatar NBA
    Dołączył
    09 2007
    Miasto
    Jarocin, Wielkopolska
    Posty
    3 749

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez goralikus Zobacz posta
    robione byly N18- 70 3.5-4.5GED ja sie ucze NBA
    Ja też się uczę... Zacznij wykorzystywać sprzęt który masz w stopce, bo w tandemie o którym pisałem, mozna zrobić niesamowite rzeczy... Popatrz co wstawiają inni...

  7. #17
    Oszczędny w słowach Awatar buntux
    Dołączył
    12 2008
    Miasto
    Płock
    Posty
    111
    Wpisów
    1

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez NBA Zobacz posta
    Ja też się uczę... Zacznij wykorzystywać sprzęt który masz w stopce, bo w tandemie o którym pisałem, mozna zrobić niesamowite rzeczy... Popatrz co wstawiają inni...
    Dodam jeszcze do wypowiedzi kolegi, że masz 2 najlepsze lampy błyskowe Nikona. Na zdjęciach niestety nie widać aby była użyta poprawnie chociaż jedna z nich. Pocieszę Cię tym, że sprzęt już masz i nic nie musisz dokupować żeby robić super portrety. Jedyne teraz czego brakuje to wiedza i praktyka.
    XT4 + X100F + D750 (Sprzedane: Z6, F100 || Posiadane, ale nieużywane: D300s)

  8. #18

    Domyślnie

    feee.... normalnie przestraszyłam się.

  9. #19

    Domyślnie

    wg mnei bardzo zła gra świateł. no a 3. to juz jakas masakra. raz za jasno, raz za ciemno. wygląda jakbyś walił lampą na wprost
    Mamiya + Sony

  10. #20

    Domyślnie

    Zdjęcia niestety nie pokazują modelki w taki sposób aby wydobyć z niej to co najpiękniejsze.
    Ja również zaczynam zabawę ze zdjęciami i głównie co robię to oglądam najlepszych na forum,
    a później próbuję coś samemu i niestety nie zawsze mi wychodzi
    Tobie radzę to samo.
    patrzę, podglądam obserwuję ...

    D600 D90 | S15/2.8 | N28/1.8 | S50/1.4 | N85/1.8 | SB-900

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •