Eeeee.... nie są takie złe. Mnie się najbardziej spodobały te. Wybacz Kolego, że troszkę uzupełniłem Twoją wizję. Jak to zwał, tak to zwał, zdjęcia zawsze trzeba wywołać. Dobrze żebyś również i o tym pamiętał. Pozdrawiam.
<a href="http://iv.pl/viewer.php?file=7cdekaf5eaygtgw864lm.jpg"><img src="http://iv.pl/images/7cdekaf5eaygtgw864lm.jpg" border="0" alt="Iv.pl" /></a>
<a href="http://iv.pl/viewer.php?file=yqladc03b699uhf43o41.jpg"><img src="http://iv.pl/images/yqladc03b699uhf43o41.jpg" border="0" alt="Iv.pl" /></a>
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami