Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 23 z 23

Wątek: Dana

  1. #21

    Domyślnie

    Eeeee.... nie są takie złe. Mnie się najbardziej spodobały te. Wybacz Kolego, że troszkę uzupełniłem Twoją wizję. Jak to zwał, tak to zwał, zdjęcia zawsze trzeba wywołać. Dobrze żebyś również i o tym pamiętał. Pozdrawiam.



    <a href="http://iv.pl/viewer.php?file=7cdekaf5eaygtgw864lm.jpg"><img src="http://iv.pl/images/7cdekaf5eaygtgw864lm.jpg" border="0" alt="Iv.pl" /></a>

    <a href="http://iv.pl/viewer.php?file=yqladc03b699uhf43o41.jpg"><img src="http://iv.pl/images/yqladc03b699uhf43o41.jpg" border="0" alt="Iv.pl" /></a>
    ... sprzęt do robienia zdjęć i nie tylko

  2. #22

    Domyślnie

    Przepraszam, pomyliłem link. Mam nadzieję, że teraz już będzie OK.




    ... sprzęt do robienia zdjęć i nie tylko

  3. #23

    Domyślnie

    yaroN fajna obrobka podoba mi sie napewno skorzystam z takich sugestii w przyszlosci.
    D300s + MB-D10, N 18-70mm, N 70-300 VR, N 50mm 1.4 ,N 105 f2.8G,N 24-70, N 10.5 f2.8, N 14mm f2.8, N 70-200 f2.8 VRII, N 24-70 f2.8, N35mm f1.8, Sb 600, Sb900 x 2, TC 20E III,

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •