Close

Strona 6 z 10 PierwszyPierwszy ... 45678 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 98

Wątek: d60 vs d80

  1. #51

    Domyślnie

    własnie chodzi o tą ergonomie, drugi wyświetlacz, dwa pokrętła od zmian, ale skoro piszecie że zdjęcia takie kiepskie jakościowo w jpg to chyba fakt.
    Kurcze zależy mi na tym drugim wyświetlaczu i pokrętełku

  2. #52

    Domyślnie

    przemyśl tą 90 na raty
    N. D810, D5100, N. 18-70 f3.5-4.5G, 24-70 f2.8, 50 f1.8G, 105 Micro
    SB-800, SB-900. Sy. 500mm f6.3,

  3. #53

    Domyślnie

    tylko chodzi też o to że z tego co czytałem i z tego co wiem to faktycznie wolałbym kupić tanie body a dobry osprzęt który później zostanie. Kwestia tego czy warto pakować tyle kasy w D90 bo tanie nie jest

  4. #54

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kkamil13 Zobacz posta
    zdjęcia takie kiepskie jakościowo w jpg to chyba fakt.
    ee tam kiepskie, czerwony kolor tylko troche kiepsko wychodzi

  5. #55

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jackrabbit Zobacz posta
    czerwony kolor
    ?? czyli faktycznie jpg to nie jest dobry pomysł.
    A ten NEF? jakieś programiki do konwersji na JPG i już dobrze?

  6. #56

    Domyślnie

    Nie wiem czy kiepsko to jest odpowiednie słowo ja bym raczej użył takiego na ch

    zresztą za 1600pln masz D200, sprzedał bym Ci swojego za 1300 ale styrany i ma ponad 100k na liczniku więc to już ryzyko
    N. D810, D5100, N. 18-70 f3.5-4.5G, 24-70 f2.8, 50 f1.8G, 105 Micro
    SB-800, SB-900. Sy. 500mm f6.3,

  7. #57

    Domyślnie

    kkamil - jak masz czas na obrabianie surowych fotek "programikami".
    Ja nie mam czasu i walę jpg z puchy, w dodatku bez obróbki, bo taką mam wizję. Ale to kwestia filozofii fotografowania, która dla początkującego chyba nie ma najmniejszego znaczenia.
    D80, S17-70 f2,8-4,5; N 75-300; Panagor PMC 135 f2,8; Vivitar 300 f5,6 (Tokina)

  8. #58

    Domyślnie

    nie wiem czy nie ma. Ja wychodzę z założenia że zdjęcie ma być takie jakie zostało zrobione. Dla mnie PS bądź inne podobne są zbędne bo nie chcę i nie będę tego używał. W fotografii analogowej nie było takich możliwości a ludzie piekne zdjęcia robili.

    Jatin 100k? Spooro

    Wracając co z tym d70? mówicie że nie warto?

  9. #59

    Domyślnie

    no ja osobiście bym go nie kupił chyba że jako młotek

    a tak btw moja 200 to ewenement tan aparat przeżył różne dziwne rzeczy z kąpielą i upadkiem włącznie i żyje w jak najlepszym zdrowiu znaczy obecnie spoczywa w szafie w sarkofagu
    N. D810, D5100, N. 18-70 f3.5-4.5G, 24-70 f2.8, 50 f1.8G, 105 Micro
    SB-800, SB-900. Sy. 500mm f6.3,

  10. #60

    Domyślnie

    To już wiem że d70 nie, a szkoda bo nie był zły.
    Jatin a powiedz mi jeszcze. Sądzisz że Twoja 200 dałaby radę jeszcze chociaż ze dwa lata pociągnąć w takim umiarkowanym użytkowaniu? czy nie używasz jej dlatego że się już boisz

Strona 6 z 10 PierwszyPierwszy ... 45678 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •