własnie chodzi o tą ergonomie, drugi wyświetlacz, dwa pokrętła od zmian, ale skoro piszecie że zdjęcia takie kiepskie jakościowo w jpg to chyba fakt.
Kurcze zależy mi na tym drugim wyświetlaczu i pokrętełku
Szukaj
własnie chodzi o tą ergonomie, drugi wyświetlacz, dwa pokrętła od zmian, ale skoro piszecie że zdjęcia takie kiepskie jakościowo w jpg to chyba fakt.
Kurcze zależy mi na tym drugim wyświetlaczu i pokrętełku
przemyśl tą 90 na raty
N. D810, D5100, N. 18-70 f3.5-4.5G, 24-70 f2.8, 50 f1.8G, 105 Micro
SB-800, SB-900. Sy. 500mm f6.3,
tylko chodzi też o to że z tego co czytałem i z tego co wiem to faktycznie wolałbym kupić tanie body a dobry osprzęt który później zostanie. Kwestia tego czy warto pakować tyle kasy w D90 bo tanie nie jest
Nie wiem czy kiepsko to jest odpowiednie słowo ja bym raczej użył takiego na ch
zresztą za 1600pln masz D200, sprzedał bym Ci swojego za 1300 ale styrany i ma ponad 100k na liczniku więc to już ryzyko
N. D810, D5100, N. 18-70 f3.5-4.5G, 24-70 f2.8, 50 f1.8G, 105 Micro
SB-800, SB-900. Sy. 500mm f6.3,
kkamil - jak masz czas na obrabianie surowych fotek "programikami".
Ja nie mam czasu i walę jpg z puchy, w dodatku bez obróbki, bo taką mam wizję. Ale to kwestia filozofii fotografowania, która dla początkującego chyba nie ma najmniejszego znaczenia.
D80, S17-70 f2,8-4,5; N 75-300; Panagor PMC 135 f2,8; Vivitar 300 f5,6 (Tokina)
nie wiem czy nie ma. Ja wychodzę z założenia że zdjęcie ma być takie jakie zostało zrobione. Dla mnie PS bądź inne podobne są zbędne bo nie chcę i nie będę tego używał. W fotografii analogowej nie było takich możliwości a ludzie piekne zdjęcia robili.
Jatin 100k? Spooro
Wracając co z tym d70? mówicie że nie warto?
no ja osobiście bym go nie kupił chyba że jako młotek
a tak btw moja 200 to ewenement tan aparat przeżył różne dziwne rzeczy z kąpielą i upadkiem włącznie i żyje w jak najlepszym zdrowiuznaczy obecnie spoczywa w szafie w sarkofagu
![]()
N. D810, D5100, N. 18-70 f3.5-4.5G, 24-70 f2.8, 50 f1.8G, 105 Micro
SB-800, SB-900. Sy. 500mm f6.3,
To już wiem że d70 nie, a szkoda bo nie był zły.
Jatin a powiedz mi jeszcze. Sądzisz że Twoja 200 dałaby radę jeszcze chociaż ze dwa lata pociągnąć w takim umiarkowanym użytkowaniu? czy nie używasz jej dlatego że się już boisz![]()
Skontaktuj się z nami