sory, ale entry level od sony to po prostu porażka
miałem w ręce a200 i jakość plastiku/wykonania była na poziomie chińskiej zabawki, z nikonem d50 nie ma w ogóle porównania
nie mówię tego z jakiejś sympatii dla marki (?!), ale tak po prostu jest
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami