Close

Strona 10 z 10 PierwszyPierwszy ... 8910
Pokaż wyniki od 91 do 98 z 98

Wątek: D40 czy D60??

  1. #91
    Oszczędny w słowach Awatar karolo
    Dołączył
    11 2009
    Miasto
    Świętokrzyskie
    Posty
    90

    Domyślnie

    no wlasnie wiem i dlatego tak mysle nad nim a szkoda ze nie ma srubokreta bo na tym tez mi po czesci zalezy
    aha i czy 25tys klatek dla d40 czy d50 to duzo ??

  2. #92

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez karolo Zobacz posta
    aha i czy 25tys klatek dla d40 czy d50 to duzo ??
    chyba niezbyt duzo, wiem jednak ze dosc latwo da sie trafic egzemplarze z mniejszym przebiegiem.

  3. #93
    Oszczędny w słowach Awatar karolo
    Dołączył
    11 2009
    Miasto
    Świętokrzyskie
    Posty
    90

    Domyślnie

    mozna mozna ale i cenia sie takie okazy powyzej tysiaca
    czuje ze na poczatek wystarczy mi d40/d50 i wole w szkla lokowac kase i lapac skill.
    dobre puszki niestety sie cenia a w dobie kryzysu trzeba isc na kompromis

  4. #94

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez karolo Zobacz posta
    mozna mozna ale i cenia sie takie okazy powyzej tysiaca
    czuje ze na poczatek wystarczy mi d40/d50 i wole w szkla lokowac kase i lapac skill.
    dobre puszki niestety sie cenia a w dobie kryzysu trzeba isc na kompromis
    a skad, sam kupilem za 600 na allegro, widzialem ze mozna dostac za podobne kwoty - trwaly rownolegle aukcje.
    troche cierpliwosci, konto na http://snip.pl/ i dasz rade

    a "szklana polityka" jest jedynie sluszna

  5. #95

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez karolo Zobacz posta
    no wlasnie wiem i dlatego tak mysle nad nim a szkoda ze nie ma srubokreta bo na tym tez mi po czesci zalezy
    aha i czy 25tys klatek dla d40 czy d50 to duzo ??
    jeśli "po części zależy" to jednak pomyśl o czymś z silnikiem..jeśli tylko będzie kit lub później jakieś tele z af wbudowanym to bierz d40. jeśli chcesz się rozwijać wydając odrobinę mniej na szkła bez silników to puszka ze śrubokrętem.

  6. #96
    Oszczędny w słowach Awatar karolo
    Dołączył
    11 2009
    Miasto
    Świętokrzyskie
    Posty
    90

    Domyślnie

    chce kupic samo body i nie mam zamiaru zakladac kita nawet dokladnie chce cos z silnikiem z racji cen szkiel
    z racji ze na d80 mnie nie stac pozostaje d50 lub d70 a to chyba to samo dobrze dedukuje ?? ceny sa bardzo podobne wiec ktory??

  7. #97

    Domyślnie

    Ja kupiłem D40 rok temu ... Do tej pory używam go z kitem ...
    W grudniu 2008 był do kupienia za 999zł z 18-55mm w lutym kupiłem za 1350zł za 1600zł był D60 ale i tak pozostałem przy D40 ... Za 250 zł kupiłem SB-400 Do tego jakieś tam niezbędne gadżety.
    Na fotografii zbytnio się nie znam ... po prostu lubię robić zdjęcia . Czasem nawet wyjdzie coś niezłego
    Obecnie po roku rozglądam się za szklarnią . Upatrzyłem sobię coś jasnego i stałego a mianowicie :
    Nikon AF-S 35 f/1.8G DX i taki też zakup planuję na wiosnę . Potem zamiana Kita na 18-200VR

    Hmm powiem Ci tak, albo inaczej ... pokażę Ci zdjęcia, "kitowe" z których ja osobiście jestem zadowolony
    (jeszcze raz podkreślam, że fotografem nie jestem ... ja tylko robię zdjęcia)

    Jak Ci się chce klikać to zerknij (tak wiem że to "digart"...)
    Masz przekrój przez różne zdjęcia "kitowe"
    http://www.digart.pl/zoom/4561030/Western.html
    http://www.digart.pl/zoom/4097105/Kobiecosc_.html
    http://www.digart.pl/zoom/4298613/Zw...lo_duszy_.html
    http://www.digart.pl/zoom/4389667/Sz...mburg-er_.html
    http://www.digart.pl/zoom/4347415/Chwast.html
    http://www.digart.pl/zoom/4351112/Kwiat.html
    http://www.digart.pl/zoom/3654643/Wazka.
    http://www.digart.pl/zoom/3582318/Szyszunia_.html
    http://www.digart.pl/zoom/3835569/Tulipan.html
    http://www.digart.pl/zoom/4055064/Bzyk.html
    http://www.digart.pl/zoom/3290326/Cyklamen.html
    http://www.digart.pl/zoom/4449663/Jesienne_Klimaty.html
    http://www.digart.pl/zoom/3890890/Zachod_.html
    http://www.digart.pl/zoom/3576556/Twilight.html
    http://www.digart.pl/zoom/4428085/Mazurska_Jesien.html
    http://www.digart.pl/zoom/3660477/Most.html
    http://www.digart.pl/zoom/4268944/Przeprawa_zycia_.html

    To tak po krótce ... z kitosem w 365 dni dookoła NIKONA

  8. #98

    Domyślnie

    mialem 70s ale mi go skradziono teraz mam przejsciowo d40 - polecam ale jako przejsciowy sprzet - jedyne co mnie w nim drazni to brak silnika w body - co za tym idzie drogie obiektywy z SWM lub tansze bez tego silnika ale jak sie zaczyna to moga byc problemy z ostrzeniem recznym (przynajmniej na poczatku) no i ten 3 polowy autofocus...grrr

    poza tym to calkiem niezly, maly i do tego za nie wilkei pieniadze sprzed dla kogos kto zaczyna przygode z fotografia

Strona 10 z 10 PierwszyPierwszy ... 8910

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •