no wlasnie wiem i dlatego tak mysle nad nim a szkoda ze nie ma srubokreta bo na tym tez mi po czesci zalezy
aha i czy 25tys klatek dla d40 czy d50 to duzo ??
Szukaj
no wlasnie wiem i dlatego tak mysle nad nim a szkoda ze nie ma srubokreta bo na tym tez mi po czesci zalezy
aha i czy 25tys klatek dla d40 czy d50 to duzo ??
mozna mozna ale i cenia sie takie okazy powyzej tysiaca![]()
czuje ze na poczatek wystarczy mi d40/d50 i wole w szkla lokowac kase i lapac skill.
dobre puszki niestety sie cenia a w dobie kryzysu trzeba isc na kompromis![]()
a skad, sam kupilem za 600 na allegro, widzialem ze mozna dostac za podobne kwoty - trwaly rownolegle aukcje.
troche cierpliwosci, konto na http://snip.pl/ i dasz rade
a "szklana polityka" jest jedynie sluszna![]()
chce kupic samo body i nie mam zamiaru zakladac kita nawetdokladnie chce cos z silnikiem z racji cen szkiel
z racji ze na d80 mnie nie stac pozostaje d50 lub d70 a to chyba to samo dobrze dedukuje ?? ceny sa bardzo podobne wiec ktory??
Ja kupiłem D40 rok temu ... Do tej pory używam go z kitem ...
W grudniu 2008 był do kupienia za 999zł z 18-55mm w lutym kupiłem za 1350zł za 1600zł był D60 ale i tak pozostałem przy D40 ... Za 250 zł kupiłem SB-400 Do tego jakieś tam niezbędne gadżety.
Na fotografii zbytnio się nie znam ... po prostu lubię robić zdjęcia . Czasem nawet wyjdzie coś niezłego![]()
Obecnie po roku rozglądam się za szklarnią . Upatrzyłem sobię coś jasnego i stałego a mianowicie :
Nikon AF-S 35 f/1.8G DX i taki też zakup planuję na wiosnę . Potem zamiana Kita na 18-200VR
Hmm powiem Ci tak, albo inaczej ... pokażę Ci zdjęcia, "kitowe" z których ja osobiście jestem zadowolony
(jeszcze raz podkreślam, że fotografem nie jestem ... ja tylko robię zdjęcia)
Jak Ci się chce klikać to zerknij (tak wiem że to "digart"...)
Masz przekrój przez różne zdjęcia "kitowe"
http://www.digart.pl/zoom/4561030/Western.html
http://www.digart.pl/zoom/4097105/Kobiecosc_.html
http://www.digart.pl/zoom/4298613/Zw...lo_duszy_.html
http://www.digart.pl/zoom/4389667/Sz...mburg-er_.html
http://www.digart.pl/zoom/4347415/Chwast.html
http://www.digart.pl/zoom/4351112/Kwiat.html
http://www.digart.pl/zoom/3654643/Wazka.
http://www.digart.pl/zoom/3582318/Szyszunia_.html
http://www.digart.pl/zoom/3835569/Tulipan.html
http://www.digart.pl/zoom/4055064/Bzyk.html
http://www.digart.pl/zoom/3290326/Cyklamen.html
http://www.digart.pl/zoom/4449663/Jesienne_Klimaty.html
http://www.digart.pl/zoom/3890890/Zachod_.html
http://www.digart.pl/zoom/3576556/Twilight.html
http://www.digart.pl/zoom/4428085/Mazurska_Jesien.html
http://www.digart.pl/zoom/3660477/Most.html
http://www.digart.pl/zoom/4268944/Przeprawa_zycia_.html
To tak po krótce ... z kitosem w 365 dni dookoła NIKONA![]()
mialem 70s ale mi go skradziono teraz mam przejsciowo d40 - polecam ale jako przejsciowy sprzet - jedyne co mnie w nim drazni to brak silnika w body - co za tym idzie drogie obiektywy z SWM lub tansze bez tego silnika ale jak sie zaczyna to moga byc problemy z ostrzeniem recznym (przynajmniej na poczatku) no i ten 3 polowy autofocus...grrr
poza tym to calkiem niezly, maly i do tego za nie wilkei pieniadze sprzed dla kogos kto zaczyna przygode z fotografia![]()
Skontaktuj się z nami