Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20
  1. #1
    grzegorzw
    Gość

    Domyślnie instrukcja do d700

    czy ktos posiada i moze przeslac na maila?

  2. #2

    Domyślnie

    Na oficjalnej stronie nikona jest do pobrania za darmo , po polsku .
    nikon d700 ,nikkor 35mm f/2 , nikkor 50mm f/1.8 , sigma 150mm f/2.8 , sb-900 , grip , lowepro slingshot 300 aw , manfrotto 055xprob + 808rc4 , kilka filtrów

  3. #3
    Oszczędny w słowach Awatar yogur
    Dołączył
    05 2006
    Miasto
    Tczew/Trójmiasto
    Posty
    216

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mango Zobacz posta
    Na oficjalnej stronie nikona jest do pobrania za darmo , po polsku .
    Trzeba się tylko zarejestrować.

  4. #4

    Domyślnie

    Nie tylko - trzeba konkretny sprzęt mieć i go zarejestrować.
    Pozdrawiam-Rajmund
    Dwie puszki, dwie lampy i trochę szkła
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez plusfoto Zobacz posta
    Nie tylko - trzeba konkretny sprzęt mieć i go zarejestrować.
    Nie trzeba mieć konkretnego sprzętu. Rejestrując dowolny sprzęt Nikona masz dostęp do wszystkich instrukcji obsługi.

  6. #6

    Domyślnie

    Absolutnie mam zarejestrowany obiektyw i niestety do aparatu żadnej instrukcji nie ściągnę.
    Pozdrawiam-Rajmund
    Dwie puszki, dwie lampy i trochę szkła
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  7. #7

    Domyślnie

    Dokładnie. Trzeba mieć sprzęt, zarejestrować go podając serial number. Dopiero wtedy można pociągnąć manuala do tego konkretnego sprzętu.
    Jakieś ciałko, szkiełko i światełko, no i jeszcze nosidełko

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez plusfoto Zobacz posta
    Absolutnie mam zarejestrowany obiektyw i niestety do aparatu żadnej instrukcji nie ściągnę.
    Czyli wychodziłoby, że trzeba mieć jakiś aparat by ściągać instrukcje do aparatów.

    Cytat Zamieszczone przez stachumuszel Zobacz posta
    Dokładnie. Trzeba mieć sprzęt, zarejestrować go podając serial number. Dopiero wtedy można pociągnąć manuala do tego konkretnego sprzętu.
    Ja ma zarejestrowany D300 i D90 i bez problemu ściągnąłem instrukcje do wszystkich aparatów Nikona. Jak ktoś ma problem to mogę wysłać na maila.
    Ostatnio edytowane przez Piotr_ ; 28-09-2009 o 10:07

  9. #9

    Domyślnie

    Trzeba mieć konkretny sprzęt, do tego konkretnego sprzętu pociągniesz manuala.
    Jakieś ciałko, szkiełko i światełko, no i jeszcze nosidełko

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stachumuszel Zobacz posta
    Trzeba mieć konkretny sprzęt, do tego konkretnego sprzętu pociągniesz manuala.
    Próbowałeś ściągać inne? Ja przed chwilą bez problemu ściągnąłem D300s.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •