czy ktos posiada i moze przeslac na maila?
Szukaj
czy ktos posiada i moze przeslac na maila?
Na oficjalnej stronie nikona jest do pobrania za darmo , po polsku .
nikon d700 ,nikkor 35mm f/2 , nikkor 50mm f/1.8 , sigma 150mm f/2.8 , sb-900 , grip , lowepro slingshot 300 aw , manfrotto 055xprob + 808rc4 , kilka filtrów
Nie tylko - trzeba konkretny sprzęt mieć i go zarejestrować.
Pozdrawiam-Rajmund
Dwie puszki, dwie lampy i trochę szkła
Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!
Absolutnie mam zarejestrowany obiektyw i niestety do aparatu żadnej instrukcji nie ściągnę.
Pozdrawiam-Rajmund
Dwie puszki, dwie lampy i trochę szkła
Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!
Dokładnie. Trzeba mieć sprzęt, zarejestrować go podając serial number. Dopiero wtedy można pociągnąć manuala do tego konkretnego sprzętu.
Jakieś ciałko, szkiełko i światełko, no i jeszcze nosidełko
Ostatnio edytowane przez Piotr_ ; 28-09-2009 o 10:07
Trzeba mieć konkretny sprzęt, do tego konkretnego sprzętu pociągniesz manuala.
Jakieś ciałko, szkiełko i światełko, no i jeszcze nosidełko
Skontaktuj się z nami