Szukaj
Sprawdziłem przed chwilką.
Nie wiem od czego to zależy, ale ja mam akurat możliwość pobrania instrukcji do każdego aparatu jaki istnieje. Mam co prawda dwa zarejestrowane aparaty, ale mogę ściągać np. instrukcje do D3x, D300s itp.
Może gdzieś jest tam zapisane, co kto może pobrać, ale nie mam czasu sprawdzać. Jakby ktoś coś potrzebował - PW.
Dzięki serdeczne
Pozdrawiam-Rajmund
Dwie puszki, dwie lampy i trochę szkła
Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!
Jakby ktoś jeszcze potrzebował to znalazłem na jakimś chomiku:
http://chomikuj.pl/szymon22/instrukcje+obs*c5*82ugi
ale bez darmowej rejestracji się chyba nie obejdzie![]()
Zasada jest taka, jak zarejestrujesz body to możesz ściągać wszystki instrukcje.
N. D810, D5100, N. 18-70 f3.5-4.5G, 24-70 f2.8, 50 f1.8G, 105 Micro
SB-800, SB-900. Sy. 500mm f6.3,
jak w Googlu wpisze się: D700_pl.pdf
to wyskakuje
ftp://ftp.nikon-euro.com/Manuals/2UjJ8GNWcr/D700_pl.pdf
wpisz 🐒i foto ale nie taką małpę jak w zoo tylko taką jak w emajlu
ŚREDNI FORMAT jest tylko średni MIKRO CZTERY TRZECIE jest mikro KROP to wycinek całości PEŁNA KLATKA jest najlepsza bo jest pełna
Odblokuj PM podeślę ci linka.
Mam też oryginalna instrukcję PL w formie książeczki + skrócona.
Skontaktuj się z nami