Close

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 58
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Locter Zobacz posta
    Absolutnie nic nie ciąć, tak jak jest, jest dobrze.
    Myślę identycznie, super kadry. Obydwa zdjęcia bardzo mi się podobają.

    Pozdrawiam.
    Surfingujące buty.

  2. #22

    Domyślnie

    Super zdjęcia - trochę za dużo nieba nia pierwszym ale kolory rekompensują to
    K5 + S10-20 + 40/2.8 Ltd + 70/2.4 Ltd + 15/4 Ltd + T70-200/2.8 + Lee Filters
    http://bartekkw.deviantart.com/
    "Dwanaście świetnych fotografii każdego roku to wspaniały plon" Ansel Adams

  3. #23

    Domyślnie

    Bardzo estetyczne fotki, a TWA to chyba jakiś mit

  4. #24

    Domyślnie

    Chyba straciłeś formę po tych wojażach. Na dwójce (lewa strona) łączenie gleby z niebem wygląda nienaturalnie. W dodatku fotka lekko pochylona w lewo. Na jedynce krecha samolotu przedstawia, jak sądzę, tęsknotę do Ojczyzny. Co akurat wadą nie jest.

    Welcome back Mister Harb.
    LED ZEPPELIN

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nikonozaur Zobacz posta
    Chyba straciłeś formę po tych wojażach. Na dwójce (lewa strona) łączenie gleby z niebem wygląda nienaturalnie. W dodatku fotka lekko pochylona w lewo. Na jedynce krecha samolotu przedstawia, jak sądzę, tęsknotę do Ojczyzny. Co akurat wadą nie jest.

    Welcome back Mister Harb.
    przedstawię swoje zadnie ( tak ostatnio pisałem w wiadomym wątku aby pisać i uzasadniać ) nie ma łączenia nieba z glebą to NX nie ma warstw maskowania itp poza tym nic kompletnie nie było tam robione ( służę nefem ) jezeli odnosisz takie wrazenie to tylko poprzez silne boczne swiatło (odpowiadałem postem Szuwarowi na temat pory robienia zdjecia ) co do lecenia wydaje mi sie ze nie leci - prostowanie z linii wody na srodku fotki bo mz. był to jedyny punkt gdzie można na tym zdjeciu złapać poziom, wydaje mi się ze jest ok (ale może się mylę )


    pozdro

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez harb Zobacz posta
    przedstawię swoje zadnie ( tak ostatnio pisałem w wiadomym wątku aby pisać i uzasadniać ) nie ma łączenia nieba z glebą to NX nie ma warstw maskowania itp poza tym nic kompletnie nie było tam robione ( służę nefem ) jezeli odnosisz takie wrazenie to tylko poprzez silne boczne swiatło (odpowiadałem postem Szuwarowi na temat pory robienia zdjecia ) co do lecenia wydaje mi sie ze nie leci - prostowanie z linii wody na srodku fotki bo mz. był to jedyny punkt gdzie można na tym zdjeciu złapać poziom, wydaje mi się ze jest ok (ale może się mylę )


    pozdro
    Po prostu takie odnoszę wrażenie nie wdając się w szczegóły techniczne. Jeżeli chodzi krzywość dwójki, właśnie na tej wodzie, o której mówisz ją widać.
    LED ZEPPELIN

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nikonozaur Zobacz posta
    Jeżeli chodzi krzywość dwójki, właśnie na tej wodzie, o której mówisz ją widać.
    No niestety to jest racja.....tez to widze

  8. #28

    Domyślnie

    tak przyjrzałem się 0.1 stopnia

  9. #29
    Jędrzej Gadziński Awatar jendryn
    Dołączył
    05 2008
    Miasto
    Frankfurt am Main
    Posty
    1 535

    Domyślnie

    Obydwa ciekawe , jedynka wydaje mi się troszkę zjedzona przez kompresję, jednak samo centralne kadrowanie podoba mi się. Dwójeczka bez zarzutów
    D700 16,17-35,35

  10. #30

    Domyślnie

    Zarówno jedynka jak i dwójka mi się podoba. Jest pokazana ta sterylność trawników/parków w Irlandii

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •