Marcin chyba nie doczytałeś do końca - zdjecie nr 3 robione było nastepnego dnia przy innym swietle, i chyba pomyliłeś w opisie nr 3 z nr 4 gdyż na tej ostatniej nie ma żadnej drózkico do cieni mozna było je bardziej wyciagnąć ale jak widzisz niebo było tego dnia całkowicie inne i słoneczko akurat zaswieciło wzdłóż zywopłotu i swiatła starczyło tylko dla samego trawnika, nad domem i zaroślemi swiatła w tym momencie nie było, wyciaganie cieni na siłę wygladałoby trochę sztucznie ( ale zawsze mozna jeszcze spróbować
)
Szukaj




Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami