Close

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 51 do 58 z 58
  1. #51

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kulten Zobacz posta
    Patrzę sobie na 3 i 4 i porównuję. Zakładam, że pora focenia zbliżona była. Na 4 dróżka za mocno świeci i w kilku miejscach można było bardziej powyciągać cienie. Ake np zieleń dalszego planu lepiej wypadła na 3jce, jest bardziej soczysta. Sam trochę nie wiem jak rozgryźć te 2 zdjęcia ale chyba widziałbym ich jakieś połączenie .
    Marcin chyba nie doczytałeś do końca - zdjecie nr 3 robione było nastepnego dnia przy innym swietle, i chyba pomyliłeś w opisie nr 3 z nr 4 gdyż na tej ostatniej nie ma żadnej drózki co do cieni mozna było je bardziej wyciagnąć ale jak widzisz niebo było tego dnia całkowicie inne i słoneczko akurat zaswieciło wzdłóż zywopłotu i swiatła starczyło tylko dla samego trawnika, nad domem i zaroślemi swiatła w tym momencie nie było, wyciaganie cieni na siłę wygladałoby trochę sztucznie ( ale zawsze mozna jeszcze spróbować )

  2. #52

    Domyślnie

    Ładna seria 3 i 4 mnie najbardziej się podobają ... choć na 3 może, zbyt jasno na dole.
    Pozdro. Wojtek

  3. #53

    Domyślnie

    Naleze do tej grupy niewdziecznikow, ktora chetnie widzialaby 1 bardziej panoramicznie
    Poza tym same plusy. 2 juz mniej efektowna, ale tez przyjemna. 3 bardzo fajna,
    choc swiatelko na 1 lepsze.
    seek & destroy
    Tyle masz talentu, ile zdolasz go udzwignac...

  4. #54
    kulten
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez harb Zobacz posta
    Marcin chyba nie doczytałeś do końca - zdjecie nr 3 robione było nastepnego dnia przy innym swietle, i chyba pomyliłeś w opisie nr 3 z nr 4 gdyż na tej ostatniej nie ma żadnej drózki co do cieni mozna było je bardziej wyciagnąć ale jak widzisz niebo było tego dnia całkowicie inne i słoneczko akurat zaswieciło wzdłóż zywopłotu i swiatła starczyło tylko dla samego trawnika, nad domem i zaroślemi swiatła w tym momencie nie było, wyciaganie cieni na siłę wygladałoby trochę sztucznie ( ale zawsze mozna jeszcze spróbować )
    Sorki, że nie doczytałem i nieco pokręciłem .

  5. #55

    Domyślnie

    Przyciętra 1 jest fajna.Kolorki na plus
    D4s/D500/ 2xS 10-20/ N 70-200 2.8 FL/ N 200-500 5.6/Pentacon 50 1.8 / Helios 58 -2 /Manfrotto 055 XPRO3/Lee filters

  6. #56

    Domyślnie

    bardzo ładnie skadrowane ,kurde byłem tam kilka razy ale zawsze w deszcz heh... niektórzy to maja farta....
    Nollaig Shona agus Athbhliain faoi mhaise daoibh

  7. #57

    Domyślnie

    Janusz,
    zdecydowanie 2 i 3 mi najbardziej się podobają.
    Pozostałe superlatywy koledzy już napisali.
    Pzdr, Andrzej

    Fotografia to sztuka uchwycenia momentu .

  8. #58

    Post

    Trudno wybrać kolejność bo wszystkie kadry są bardzo ciekawe.
    No może pokuszę się i napiszę, że 1,3,2 ale to naprawdę rzecz gustu każdego z nas

    Ładnie pokazałeś przestrzeń i tę, jak to napisał Rob123 " sterylność trawników/parków w Irlandii ".
    Też mnie to fascynuje.

    Jak zwykle duża staranność prac.
    NIKON - system

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •