W trybie A ustawiam przyslone , iso, itd. a w trybie M moja rola zwieksza sie o ustawienie czasu pokretlem tak jak mi wskazuje to swiatlomierz gdzie w trybie A robi to za mnie automat . W takim razie moje pytanie brzmi czy ustawiajac czas samemu w trybie M uzyskam lepsze efekty?
Przepraszam za brak polskich liter ale po formacie jeszcze nie zainstalowalem polskiej czcionki ...
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami