Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie Chata z widokiem

    Was zapraszam do oglądania, a im zazdroszcze


    Pozdrawiam
    Michal
    ".....a nie mowilam ci, ze Nikonami robi sie najlepsze zdjecia? To musiales kupic tego gownianego canona i sam sie o tym przekonac....." malżonka, listopad 2009

  2. #2

    Domyślnie

    Oglądam , podziwiam ,nie zazdroszczę.

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Marian K Zobacz posta
    Oglądam , podziwiam ,nie zazdroszczę.
    Oglądam, zazdroszczę widoku Kadr ładny, ... pocztówkowy

  4. #4

    Domyślnie

    albo mam coś z monitorem, albo jest kapeczke za jasno. ładny kadr
    K5 + S10-20 + 40/2.8 Ltd + 70/2.4 Ltd + 15/4 Ltd + T70-200/2.8 + Lee Filters
    http://bartekkw.deviantart.com/
    "Dwanaście świetnych fotografii każdego roku to wspaniały plon" Ansel Adams

  5. #5

    Domyślnie

    Bardzo się podoba. Dużo tego, ale wszystko ładnie poukładane. Podoba mi się też ten czerwony akcencik po lewej.

  6. #6
    Rozmowny Awatar cialat
    Dołączył
    06 2008
    Miasto
    Reńska Wieś/Kędzierzyn-Koźle
    Posty
    762

    Domyślnie

    no właśnie widoczków zazdroszczę ale kadr mi się nie podoba pozdrawiam

    Nic tak nie niszczy organizmu, jak długotrwała fizyczna bezczynność" - ARYSTOTELES

  7. #7

    Domyślnie

    Aż prosi się o panoramkę.
    Ładne kolory.
    Pozdrawiam Marcin
    Galeria

  8. #8

    Domyślnie

    A ja zazdroszcze. Zima juz mniej Wszystkiego pelno a ladnie sie oglada

  9. #9

    Domyślnie

    Dzieki za komentarze.
    Czy zdjecie jest za jasne - nie wiem - na monitorze nie, na laptopie tak, wiec pewnie to zalezy od tego na czym jest ogladane

    Samo zdjecie robione z drogi do Zielenca (kto narciarz ten zna), a w dole majacza Duszniki
    ".....a nie mowilam ci, ze Nikonami robi sie najlepsze zdjecia? To musiales kupic tego gownianego canona i sam sie o tym przekonac....." malżonka, listopad 2009

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •