Szukaj
".....a nie mowilam ci, ze Nikonami robi sie najlepsze zdjecia? To musiales kupic tego gownianego canona i sam sie o tym przekonac....." malżonka, listopad 2009
Oglądam , podziwiam ,nie zazdroszczę.![]()
albo mam coś z monitorem, albo jest kapeczke za jasno. ładny kadr
K5 + S10-20 + 40/2.8 Ltd + 70/2.4 Ltd + 15/4 Ltd + T70-200/2.8 + Lee Filters
http://bartekkw.deviantart.com/
"Dwanaście świetnych fotografii każdego roku to wspaniały plon" Ansel Adams
Bardzo się podoba.Dużo tego, ale wszystko ładnie poukładane. Podoba mi się też ten czerwony akcencik po lewej.
no właśnie widoczków zazdroszczę ale kadr mi się nie podobapozdrawiam
Nic tak nie niszczy organizmu, jak długotrwała fizyczna bezczynność" - ARYSTOTELES
Aż prosi się o panoramkę.
Ładne kolory.
A ja zazdroszcze. Zima juz mniejWszystkiego pelno a ladnie sie oglada
![]()
Dzieki za komentarze.
Czy zdjecie jest za jasne - nie wiem - na monitorze nie, na laptopie tak, wiec pewnie to zalezy od tego na czym jest ogladane
Samo zdjecie robione z drogi do Zielenca (kto narciarz ten zna), a w dole majacza Duszniki
".....a nie mowilam ci, ze Nikonami robi sie najlepsze zdjecia? To musiales kupic tego gownianego canona i sam sie o tym przekonac....." malżonka, listopad 2009
Skontaktuj się z nami