Witam,
Mam kolejne pytanie początkującego:
mianowicie przed zabawą w PS plik JPEG waży ok 2.5 mb, po obróbce jest to plik psd o rozmiarze już 25.4 mb...
i moje pytania:
1) czy tak musi być, czy robię jakiś błąd w sztuce np. podczas zapisywania?
2) Czy można, a jeśli tak, to w jaki sposób najlepiej, zapisać obrobiony plik aby mniej ważył?
Thx
Pzdr.
R.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami