u mnie to wygląda tak... w pracy legal, a doma...
przyznaje się bez bicia...
Ale i tu i tu sytuacja wygląda tak samo.
Update'y poinstalowane.
@Gawronek jak coś poradzisz to daj znać. Zaczęło mnie to irytować... lepiej było mi się nie pytać, to teraz nie byłoby irytacji.