Mam takie pytanko, czy puszka bez obiektywu powinna wyzwalac migawke?
Mam taki problem z obiektywem 70-200VR a dokladnie chodzi o to ze aparat wyzwala migawke chodz mam ustawione pierwszenstwo ostrosci na AF-S i AF-C, z wcisnietym spustem blokuje sie AF i wyzwala migawke chodz ostrosc jest w kosmosie dodam ze z 18-200 dziala prawidlowo. Menu zresetowane, styki poczyszczone, ktos cos podpowie?
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami