Ja mam blokadę założoną na zawsze, kiedyś na poprawinach mojego wesela żona wzięła aparat bez karty i robiła zdjęcia , karta została w laptopie jak rano oglądaliśmy zdjęcia z weselano i z poprawin nie ma zdjęć
![]()
Szukaj
Ja mam blokadę założoną na zawsze, kiedyś na poprawinach mojego wesela żona wzięła aparat bez karty i robiła zdjęcia , karta została w laptopie jak rano oglądaliśmy zdjęcia z weselano i z poprawin nie ma zdjęć
![]()
Nikon FX Tamron Tokina Nikkor Sigma Lowepro Panagor
Mój wyzwala i na AF-S i na AF-C i nawet na MF.![]()
sprocket, czy próbujesz zmajstrować coś w stylu tzw. pułapki AF?
Mialem problem z AF-em na 70-200VR, poprostu czy z ostroscia czy bez wyzwalal mi migawke a mialem ustawione na stale piorytet ostrosci na AF-C i AF-S. Nigdy nie bawilem sie wyzwalaniem migawki bez obiektywu wiec nie wiedzialem jak powinno byc a myslalem ze z takimi ustawieniami w puszce, nie powinno to sie dziac.
D700,D200, F100, F, F2, F3, EL, FE2, Nikkormat FT2, Nicca Tower, Canon A1, F1, FTb, Olympus E1, OM1, OM10, Kodak 35, Pentax SP2, ME, Ricoh KR, 500G, Fuji i ZenitE
Skontaktuj się z nami