Close

Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 65

Wątek: Leica S2

  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mkl Zobacz posta
    Wolałbym dołożyć i mieć Hasselblad'a.
    H3DII-31 kosztuje 2/3 tego, co ta łajka.

  2. #12

    Domyślnie

    Myślałem o H3D-50... Leica myśli, że pewnie pojedzie na znaczku i historii...
    MKL (Fotoblog)
    – Co jest?!
    – Nic, panie kierowniku! Oczko mu się odlepiło. Temu misiu.

  3. #13

    Domyślnie

    bo nie robi tego od kilku lat
    Naucz się czytać

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mavierk Zobacz posta
    bo nie robi tego od kilku lat
    Większość szaroczarnego luda nie ma pojęcia o firmie takiej jak Leica. W moim Lumix'ie jest obiektyw sygnowany Leica. Jak go kupowałem, to generalnie nie wiedziałem co to za firma...

    Leica to chyba aparat dla snobów. Podobno w takim towarzystwie dobrym tonie jest wyciągnąć z kieszeni Leicę M6...
    MKL (Fotoblog)
    – Co jest?!
    – Nic, panie kierowniku! Oczko mu się odlepiło. Temu misiu.

  5. #15

    Domyślnie

    Leica skończyła się na M6. Cyfrowa Leica to moim zdaniem porażka na całą skalę. Ostatnio w labie robiłem komuś fotki z M8 - wyglądały jak z jakiegoś samsunga

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Przemek Paśnik Zobacz posta
    Leica skończyła się na M6. Cyfrowa Leica to moim zdaniem porażka na całą skalę. Ostatnio w labie robiłem komuś fotki z M8 - wyglądały jak z jakiegoś samsunga
    Np firma Kodak. Też ma swoje miejsce w historii, ale na rynku aparatów cyfrowych to ciała dali...
    MKL (Fotoblog)
    – Co jest?!
    – Nic, panie kierowniku! Oczko mu się odlepiło. Temu misiu.

  7. #17

    Domyślnie

    Skończyła się? Tzn. legendarna jej optyka nagle utraciła swe optyczne właściwości?

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Czornyj Zobacz posta
    Skończyła się? Tzn. legendarna jej optyka nagle utraciła swe optyczne właściwości?
    ?
    MKL (Fotoblog)
    – Co jest?!
    – Nic, panie kierowniku! Oczko mu się odlepiło. Temu misiu.

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mkl Zobacz posta
    Widzisz, żeby ludzie biegali z Kodakami po ulicy?
    Odpowiadałem kol. Przemkowi.

    Z Leicami ludzie jakoś masowo nigdy po ulicach nie biegali. Oczywiście uważam, że firmę Leica czeka zagłada, ale bynajmniej nie dlatego, że ich produkty są na poziomie małpek Samsunga. Życzę powodzenia użytkownikom Samsungów, którym zamarzy się uzyskanie efektu jak na zdjęciach wykonanych M8 z Noctiluxem...

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Czornyj Zobacz posta
    Odpowiadałem kol. Przemkowi.

    Z Leicami ludzie jakoś masowo nigdy po ulicach nie biegali. Oczywiście uważam, że firmę Leica czeka zagłada, ale bynajmniej nie dlatego, że ich produkty są na poziomie małpek Samsunga. Życzę powodzenia użytkownikom Samsungów, którym zamarzy się uzyskanie efektu jak na zdjęciach wykonanych M8 z Noctiluxem...
    Coś mi się pomerdało... Mój Lumix z optyką Leica byłby zacnym sprzętem, gdyby nie matryca
    MKL (Fotoblog)
    – Co jest?!
    – Nic, panie kierowniku! Oczko mu się odlepiło. Temu misiu.

Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •