Witam
Poniewaz moja stara torba drastycznie stała się za mała na sprzęt, do tego stopnia ze musialam zabierac ze sobą dwie, jedna na body plus lampa druga na szkla...potrzebuję waszej rady, lepszy plecak czy torba foto ?
musze zmiescić 2xbody, 5 szkieł, statyw, lampę i parę akcesoriów...
Pozdrawiam
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami