Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 27
  1. #1

    Domyślnie plecak czy torba

    Witam
    Poniewaz moja stara torba drastycznie stała się za mała na sprzęt, do tego stopnia ze musialam zabierac ze sobą dwie, jedna na body plus lampa druga na szkla...potrzebuję waszej rady, lepszy plecak czy torba foto ?
    musze zmiescić 2xbody, 5 szkieł, statyw, lampę i parę akcesoriów...
    Pozdrawiam
    ..

  2. #2

    Domyślnie

    Jesli nie na reporterke to plecak.
    jesli na reportaz z czesta zmiana szkiel i puszek to raczej duza torba

  3. #3

    Domyślnie

    to już było kilka razy - opcja szukaj
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marszull Zobacz posta
    Jesli nie na reporterke to plecak.
    jesli na reportaz z czesta zmiana szkiel i puszek to raczej duza torba
    Co prawda to prawda
    Zdecydowanie radzę dozbierać kaskę i kupić torbę i plecak.
    fx i 10,5; 85; 14-24; 24-70; 80-200 af-s; SB-600 i 900

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tatar Zobacz posta
    Zdecydowanie radzę dozbierać kaskę i kupić torbę i plecak.
    To jest naprawde najlepsze rozwiazanie. Ja mam jeszcze plecak miejski (na codzien bez sprzetu, ale czasami jak jest potrzeba to puszka i obiektyw) i system sakw na pasie

  6. #6

    Domyślnie

    ja też mam torbę i plecak. Torba w pewnym momencie stała się zbyt mała i dokupiłem plecak z zamiarem późniejszej sprzedaży torby. Raz wystawiłem nie sprzedała się a później doszedłem do wniosku, że często jest tak że torba wystarcza i że nie zawsze chce mi się z plecakiem dymać (ma to znaczenie gdy często musisz ściągać i zakładać go z pleców np. w czasie jazdy na rowerze). Ja na Twoim miejscu kupiłbym duuuży plecak a małą torbę jednak sobie zostawił.
    d7000 + N17-55/2.8 + N70-300VR + N35/2 + SB900 + frotka

  7. #7

    Domyślnie

    a ja polecam to co i sam posiadam i jestem bardzo zadowolony
    crumpel sixhundred daily - tu masz test
    a tu możesz kupić oferta

    trochę przesadzają z pojemnością, ale jak możesz/lubisz pakować obiektywy jeden na drugim to faktycznie podana pojemność jest zgodna z prawdą
    ja nosze w niej laptopa 15,4" jedno body, cztery słoiki, lampę, ładowarkę, książki, filtry i inne pierdoły i jest jeszcze troszkę luzu

    ciekawym rozwiązaniem jest dodatkowy pasek który we właściwy sposób układa nam torbę na plecach tak, że nawet jak jest ciężka to tego tak mocno nie czujemy jak w przypadku nie skorzystania z jego pomocy

    dla mnie zaletą tej torby prócz pojemności i dobrego ułożenia na plecach jest to, że nie kojarzy się ze sprzetem foto i nie rzuca się w oczy

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cheyenne Zobacz posta
    a ja polecam to co i sam posiadam i jestem bardzo zadowolony
    crumpel sixhundred daily - tu masz test
    a tu możesz kupić oferta

    trochę przesadzają z pojemnością, ale jak możesz/lubisz pakować obiektywy jeden na drugim to faktycznie podana pojemność jest zgodna z prawdą
    ja nosze w niej laptopa 15,4" jedno body, cztery słoiki, lampę, ładowarkę, książki, filtry i inne pierdoły i jest jeszcze troszkę luzu

    ciekawym rozwiązaniem jest dodatkowy pasek który we właściwy sposób układa nam torbę na plecach tak, że nawet jak jest ciężka to tego tak mocno nie czujemy jak w przypadku nie skorzystania z jego pomocy

    dla mnie zaletą tej torby prócz pojemności i dobrego ułożenia na plecach jest to, że nie kojarzy się ze sprzetem foto i nie rzuca się w oczy
    oczywiście powinno być crumpler

  9. #9

  10. #10

    Domyślnie

    Crumpler jest ok! w największej wersji wg testu, zmieści mi sie wszystko, tylko pytanie czy napewno, kupiłam wysyłkowo torbę hamy niby wszystko cacy, zgodnie z opisem mozna było smiało zmieścić dwa korpusy i resztę sprzętu. Niestety w rzeczywitości jak juz miałam torbę w swoich łapkach, pakownośc raczej mocno mijała sie z opisem, więc mus ruszyć do dystrybutora i zribić indywidualny test.
    Thanks boys
    Ostatnio edytowane przez basbas ; 24-07-2009 o 14:21
    ..

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •