Close

Strona 11 z 13 PierwszyPierwszy ... 910111213 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 129

Wątek: S6 Pro

  1. #101

    Domyślnie

    A ceny szaleją. S5Pro to teraz dobra lokata .

  2. #102

    Domyślnie

    Być może to nawet robią. Pytanie czy są w stanie zaoferować wystarczającą ich ilość. Czy koszt produkcji tych matyc jest atrakcyjny. Zakładacie, że gro kosztów to korpus od Nikona. Może Fuji ma drogą technologię produkcji (zresztą znów nie wiadomo/* czy sami tłuką te matryce czy ktoś im to robi). Bardzo dużo tu znaków zpytania żeby wyciągnąć jakieś jednoznaczne wnioski.
    Skoro tłuką na tych matrycach kompakty w cenie takiej samej jak konkurencja, to najwyraźniej cena matrycy nie jest żadnym problemem...

    Własny sytem szkieł i bagnet to niezły pomysł ale trzeba ten system stworzyć no i rozpowszechnić.
    To okropny pomysł i całkowicie nierealny. Body by pewnie zrobili, ale szkła...? Olympus przynajmniej miał ekspertów od Zuiko.
    Nikon Z6 II, 14-30/4S, 24-120/4S, 50/1.8S, 85/1.8S, 50/2.8MC, 40/2, Tamron 70-180/2.8 G2
    Fuji S5 Pro, 35/2D, 50/1.4D

  3. #103

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mathu Zobacz posta
    Skoro tłuką na tych matrycach kompakty w cenie takiej samej jak konkurencja, to najwyraźniej cena matrycy nie jest żadnym problemem...
    Pytanie czy "tłuką" sami czy robi to dla nich tradycyjnie Sony . Po drugie koszt produkcji matryc do kompaktów, a APS-c czy wreszcie FF to zupełnie inna bajka ale nie przeczę, że może być to to samo co u reszty żeby było jasne.

    Cytat Zamieszczone przez mathu Zobacz posta
    To okropny pomysł i całkowicie nierealny. Body by pewnie zrobili, ale szkła...? Olympus przynajmniej miał ekspertów od Zuiko.
    Szkła z marką fuji są genialne (mowa np.: o fujinonach do kamer), więc nie wiem co w tym okropnego i nierealnego. I nie rozumiem co ma do tego Olympus.
    Ostatnio edytowane przez Kolekcjoner ; 25-06-2009 o 18:43
    Pozdrawiam
    Marcin

  4. #104

    Domyślnie

    Fuji ma też genialne analogowe body - chociażby ich odpowiednik Hassela xpan - dużo lepszy, dużo wytrzymalszy, ale ten pomysł też już chyba porzucili.
    A jeżeli wycofali stary model i nie pokazali nowego to raczej kaplica i porzucają pomysł.
    d4x + d800 + 24-70 2.0 + 70-200 2.0 + 85 1.2 + smok i 3 krasnoludki....

  5. #105

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Szkła z marką fuji są genialne (mowa np.: o fujinonach do kamer), więc nie wiem co w tym okropnego i nierealnego. I nie rozumiem co ma do tego Olympus.
    Chcialem wspomniec, ze nie tylko szkla do kamer. Do Hasselblada H optyke robi wlasnie Fuji. Ba! Zeby bylo smieszniej body tez Inne kamerki prodykowane przez ta firme to Hasselblad XPan (w wersji japonskiej Fuji tx1 i 2), srednioformatowe GX680, dalmierzowe GSW i GS, panoramiczne 617. Troche tego bylo.


  6. #106

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Spoko spoko na różnorodności i możliwości wyboru świat stoi. Inaczej, każdy towar ma swego klienta.
    Sprzedawały by się i S6 i Nikony D800, jestem o to spokojny na 102 !
    ps
    jak bym był bogaty to kupił bym oba, a do tego 5D MKlll i wózek z kółkami
    Masz rację zgadzam się w 100%. Również bym kupił wszystkie modele jak bym miał kasę. Bardziej mi chodziło o nas (o mnie samoluba) aby mieć coś dobrego i żeby Nikon tak zrobił jak ja chce i żeby to było tanie i...
    Czyli takie pobożne życzenia. Nie pogniewał by się chyba nikt jak by za S6 wyszedł ten d700EXR. Oczywiście jak by S6 miało by w ogóle już nie być.

    "Tyle że to nie kwestia dumy tylko biznesu. I wg. mnie coś tu nie gra od dawna."

    Co do tego też się zgadzam. Inaczej to ująłem tylko. Ale możliwość większej sprzedaży z matrycą Fuji była by dość prawdopodobna. Zakładając że matryca spełnia swoje zadanie i była by tak fajna jak wszyscy oczekują

  7. #107
    Zbanowany
    Dołączył
    08 2006
    Miasto
    Wrocław Psie Pole, psia mać !
    Posty
    4 992

    Domyślnie

    Ja mam taką swoją prywatną nadzieje, że Fuji jednak się nie podda i coś nowego dla zaawansowanego użytkownika wyprodukują. Jakieś 12 miesięcy to rozstrzygnie.

  8. #108

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Ja mam taką swoją prywatną nadzieje, że Fuji jednak się nie podda i coś nowego dla zaawansowanego użytkownika wyprodukują. Jakieś 12 miesięcy to rozstrzygnie.
    Oby tak było jak piszesz. Może maja problemy w samym Fuji i kręcą się i wiercą aby nie upadła firma i nie w głowie im takie cudo o którym rozmowa. Ratują się sprzedażą tego co idzie na pniu..

  9. #109

    Domyślnie

    Bez lustrzanki w tym roku?
    Wiele osób ucieszyły ostatnie doniesienia na temat nadchodzącej lustrzanki Fujifilm. Jednak nowo pojawiające się plotki temu zaprzeczają. Niektóre źródła podają, powołując się na wypowiedź Diane Rainey z Fujifilm, że producent nie planuje rozpoczęcia produkcji nowego profesjonalnego aparatu w tym roku. Ciężko powiedzieć, o jaki profesjonalny aparat może chodzić, jednak większość uznała, że chodziło o następcę S5 Pro.


    i dupa proszę państwa

  10. #110

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez emsolo Zobacz posta
    Bez lustrzanki w tym roku?
    Wiele osób ucieszyły ostatnie doniesienia na temat nadchodzącej lustrzanki Fujifilm. Jednak nowo pojawiające się plotki temu zaprzeczają. Niektóre źródła podają, powołując się na wypowiedź Diane Rainey z Fujifilm, że producent nie planuje rozpoczęcia produkcji nowego profesjonalnego aparatu w tym roku. Ciężko powiedzieć, o jaki profesjonalny aparat może chodzić, jednak większość uznała, że chodziło o następcę S5 Pro.


    i dupa proszę państwa
    A źródło ??
    FX+ FX + 20-35/2 + 50/1.4 + 85/1.8 + 70-200/2.8 VR

Strona 11 z 13 PierwszyPierwszy ... 910111213 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •