w wizjerze aparatu masz korekcję ostrości właśnie dla osób z okularami ( takie małe pokrętło po prawej stronie)..
Szukaj
w wizjerze aparatu masz korekcję ostrości właśnie dla osób z okularami ( takie małe pokrętło po prawej stronie)..
D80 /D40X /SB600/SB400
S HSM 10-20/To A-TX Pro 28-70/N 70-300 VR/N 180 2.8 /Ta 90 MACRO/ N 50 1.8 / S 30 HSM/
pstryki
ok już mniej więcej wiem a obiektywy tak do 1000 zł ??
Sigma 70-300 APO Macro
"Am Anfang schaute ich mich um, konnte aber den Wagen, von dem ich träumte, nicht finden. Also beschloss ich, ihn mir selber zu bauen." F.Porsche
Nie robcie sobie zartow z kolegi70-200/2.8 kosztuje w granicach 8-10tys....ale fakt ze to zacne szklo!
Do sportowych fotek na D40? Ciezko ale w miare realnym rozwiazaniem jest 70-300 VR choc ciemny....jednak przy podbiciu ISO nawet bedzie znosnie
a 2 pytanienie D40 nie ma Live View ale lustrzanki maja tak jasne wizjery ze to raczej nie potrzebne.....sa modele z LV o czym ktos juz wczesniej pisal......
Ale czytajac to co napisales to odpowiem doslownietak mozna z monitora za pomoca kabla USB i programu nikonowskiego.....ale nie pamietam nazwy.....
![]()
Nikon http://greg77.com/
na 70-300 vr 1000 PLN nie wystarczy
no a tą sigmę to widziałem używaną w dobrym stanie nawet za 400-500 PLN (chyba ze sie pomyliłem z innymi wersjami - nigdy nie chciałem tego kupić)
szału nie będzie, ale będzie mógł autor spróbować
i poczuć czego mu brakuje...
no a z 70-200 2.8 to sobie koledzy rzeczywiście żartują![]()
D80 /D40X /SB600/SB400
S HSM 10-20/To A-TX Pro 28-70/N 70-300 VR/N 180 2.8 /Ta 90 MACRO/ N 50 1.8 / S 30 HSM/
pstryki
Heh jedyny problem z ta Sigma to AF ktory jest wolny i ma problemy na dlugim kiju......wiec do sportu to raczej nie bardzo.....
Nikon http://greg77.com/
na początek wystarczy 55-200VR zmieści się w budżecie, AF w miarę znośny w całym zakresie, ostrość do przyjęcia - tylko ciemny drań- na pewno szybszy niż sigma 70-300. W tych pieniądzach raczej nic innego sensownego nie da się wymyśleć.
Nikon http://greg77.com/
Skontaktuj się z nami