Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 27

Wątek: 2 pytania, D40

  1. #11

    Domyślnie

    w wizjerze aparatu masz korekcję ostrości właśnie dla osób z okularami ( takie małe pokrętło po prawej stronie)..
    D80 /D40X /SB600/SB400
    S HSM 10-20/To A-TX Pro 28-70/N 70-300 VR/N 180 2.8 /Ta 90 MACRO/ N 50 1.8 / S 30 HSM/

    pstryki

  2. #12

    Domyślnie

    ok już mniej więcej wiem a obiektywy tak do 1000 zł ??

  3. #13

    Domyślnie

    Sigma 70-300 APO Macro
    "Am Anfang schaute ich mich um, konnte aber den Wagen, von dem ich träumte, nicht finden. Also beschloss ich, ihn mir selber zu bauen." F.Porsche

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez luken Zobacz posta
    Mam 2 pytanie. Jaki dobry obiektyw jest do Nikona D40. Z dobrym zoomem. Chodzi mi o fotografie sportowe, aby dobrze wszytsko wychodziło

    a 2 pytanie to czy w nikon D40 da się robić zdięcia przez monitor a nie wizjer ? jak tak to jak ??

    z góry dzieki
    Nie robcie sobie zartow z kolegi 70-200/2.8 kosztuje w granicach 8-10tys....ale fakt ze to zacne szklo!
    Do sportowych fotek na D40? Ciezko ale w miare realnym rozwiazaniem jest 70-300 VR choc ciemny....jednak przy podbiciu ISO nawet bedzie znosnie

    a 2 pytanie nie D40 nie ma Live View ale lustrzanki maja tak jasne wizjery ze to raczej nie potrzebne.....sa modele z LV o czym ktos juz wczesniej pisal......
    Ale czytajac to co napisales to odpowiem doslownie tak mozna z monitora za pomoca kabla USB i programu nikonowskiego.....ale nie pamietam nazwy.....

  5. #15

    Domyślnie

    na 70-300 vr 1000 PLN nie wystarczy

    no a tą sigmę to widziałem używaną w dobrym stanie nawet za 400-500 PLN (chyba ze sie pomyliłem z innymi wersjami - nigdy nie chciałem tego kupić)

    szału nie będzie, ale będzie mógł autor spróbować
    i poczuć czego mu brakuje...

    no a z 70-200 2.8 to sobie koledzy rzeczywiście żartują
    D80 /D40X /SB600/SB400
    S HSM 10-20/To A-TX Pro 28-70/N 70-300 VR/N 180 2.8 /Ta 90 MACRO/ N 50 1.8 / S 30 HSM/

    pstryki

  6. #16

    Domyślnie

    Heh jedyny problem z ta Sigma to AF ktory jest wolny i ma problemy na dlugim kiju......wiec do sportu to raczej nie bardzo.....

  7. #17

    Domyślnie

    na początek wystarczy 55-200VR zmieści się w budżecie, AF w miarę znośny w całym zakresie, ostrość do przyjęcia - tylko ciemny drań - na pewno szybszy niż sigma 70-300. W tych pieniądzach raczej nic innego sensownego nie da się wymyśleć.

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Greg77 Zobacz posta
    Heh jedyny problem z ta Sigma to AF ktory jest wolny i ma problemy na dlugim kiju......wiec do sportu to raczej nie bardzo.....
    ... szczgólnie na D40, który nie ma śrubokręta.
    Jacek

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez JK Zobacz posta
    ... szczgólnie na D40, który nie ma śrubokręta.
    Pewien nie jestem ale te Sigmy maja silnik mechaniczny wbudowany i wspolpracuja z D40-D5k z tym ze AF dziala slabo....znam osobke ktora ma D40 i wlasnie ten obiektyw......AF dziala tyle ze jest powolny.....

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sokrates Zobacz posta
    na początek wystarczy 55-200VR zmieści się w budżecie, AF w miarę znośny w całym zakresie, ostrość do przyjęcia - tylko ciemny drań - na pewno szybszy niż sigma 70-300. W tych pieniądzach raczej nic innego sensownego nie da się wymyśleć.
    Posiadam 55-200VR i sobie chwalę

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •