Szukaj
gwarantuję ci że materiałów byś nie kupił za 400 zł - robiłem niedawno żonce wieszaki do garderoby - kilka metrów rurek chromoniklowych, kilkanaście złączek, śruby z chromowanymi łbami, rozety itp duperele i wyszło prawie 500 zeta
a gdzie robocizna i zarobek? Inna sprawa że cena podana w aukcji to sporo na wyrost - optymalnie to bym strzelał w granicach 1000 - 1200 zł - a i to nie wydaje mi się żeby to ktoś kupił - no chyba że fotograf ma siakiegoś "Transita" aby to wozić![]()
Albo na Nykona lub Pentaksa![]()
Kolega kiedyś mi się chwalił, że kupił tanio firmowe głośniki (samochodowe) na giełdzie. Przyjrzałem się im i mówię mu, aby przeczytał dokładnie nazwę. No to on "Panasonic". Na co ja - miałeś przeczytać DOKŁADNIE. A tam było jak byk "Panasonics". Ot, taka wędka na naiwnych.![]()
Krzysztof Paszkiewicz
Kiedyś znajomy na wakacjach zaczął oglądać mój aparat i stwierdził że mam podrabiany obiektyw Nikona :]. Bo napis był inny.
Skontaktuj się z nami