prawe d300 lewe d90![]()
Szukaj
prawe d300 lewe d90![]()
D777
O matko ! Jest różnica :/ Jaka to była czułość ?
Aparat w plecaku
Pozdrawiam Michał N.
nokaut![]()
pytanie na ile to wplyw ACR i jak wygladaloby to w CNX![]()
podpis nieczytelny
A ja mam D300s po prostu dokleiłem sobie s![]()
Na co sprzętu kupa, gdy fotograf d... to o mnie
ehhhhhhhhh, zamieniłbym się z kimś na d90, ale że jestem "utrzcify", to nie dam komuś gorszego sprzętu za lepszy
Czy Ci co mówią, że nie opłaca się dopłacać do d300 mieli go w łapie, bawili się nim trochę?
Jak chciałem kupić d300, moja luba powiedziała, że to duże, ciężkie i jej się nie podoba
Dzisiaj mi mówi, że ona woli d300 (od d50), to ja jej na złość wypominam, że przecież jest duży i ciężki
Aha, żeby nie było, żaden z niej fotohobbysta. IMO warto dołożyć te 2000.
D50+T17-50 2.8+N35 1.8+N50 1.8+N24-70 2.8+N70-200 2.8+SB-800 VI edycja Mam Marzenie - SERCE ADMINA !!! - http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=195196
Celowo otwarłem te pliki w acr, żeby pominąć czary mary jakie robi NX z odszumianiem. Poza tym, jeden prostokącik pochodzi od konkurenta d300 i d90 co to podobno obrazuje znacznie lepiej niż nikony a jest tyle tańszy
rozwiązanie:
LG-Nikon-D90-iso800; PG-Nikon-D90-iso1600
LD-Nikon-D300-iso800; PD-Canon-50D-iso800
Ostatnio edytowane przez Pawel Pawlak ; 05-06-2009 o 10:19
N16-35/N24-70/N70-200VR2/N24/N105VR/N400VR/Z40/Z24-120S/Z70-200S/V16/TT75/T28-75G2
D800/D500/D4s/Z6/Z63/Z9
pozdrawiam
Paweł
no cos ta wielkosc pliku z canona inna byla i sie zastanawialem co to, ale co tu duzo gadac: mocne![]()
podpis nieczytelny
N16-35/N24-70/N70-200VR2/N24/N105VR/N400VR/Z40/Z24-120S/Z70-200S/V16/TT75/T28-75G2
D800/D500/D4s/Z6/Z63/Z9
pozdrawiam
Paweł
Skontaktuj się z nami