Szukaj
===> D90 F80; Sabinka, Frotka i reszta gratów![]()
Nowsza jest ta druga torba, to jest nowe logo Tamraca
opis w fazie przygotowań ...
Przemek masz racje, pierwsza to nowe logomi się porąbało
![]()
opis w fazie przygotowań ...
Druga ma futerał na karty i baterie![]()
===> D90 F80; Sabinka, Frotka i reszta gratów![]()
Mam parę miesięcy tę pierwszą - solidna torba i upakować co nieco się da, polecam
Hmmm w zestawie powinna być karta gw. Jak ona wygląda ? może ktoś opisać jej wygląd, żeby widział czego szukać :P
===> D90 F80; Sabinka, Frotka i reszta gratów![]()
Mogła by być nieco sztywniejsza z grubszymi ściankami .
Skontaktuj się z nami