Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 21

Wątek: Tamrac PRO 8

  1. #11

    Domyślnie

    A jak wypada ta torba w zestawieniu z Lowepro Stealth Reporter D300 AW /d400 ??
    ===> D90 F80; Sabinka, Frotka i reszta gratów

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jurasss1 Zobacz posta
    Hmmm w zestawie powinna być karta gw. Jak ona wygląda ? może ktoś opisać jej wygląd, żeby widział czego szukać :P
    Co prawda nie mam tych najnowszych typów, ale nie przypominam sobie aby w jakiejkolwiek torbie Tamraca (a mam ich trzy, łącznie z tą starszą wersją Pro 8 ) była specjalna karta gwarancyjna. Tam były jakieś karteluszki, ale z informacją o 5-letniej czy dożywotniej gwarancji (zależy od sprzętu) z domysłem, że na podstawie paragonu lub faktury. Jednak mogę do jutra sprawdzić, bo może nie zwróciłem uwagi.
    Ostatnio edytowane przez markB ; 03-06-2009 o 19:09

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jurasss1 Zobacz posta
    A jak wypada ta torba w zestawieniu z Lowepro Stealth Reporter D300 AW /d400 ??
    wg mnie jest wygodniejsza
    pozdrawiam
    Artur

  4. #14

    Domyślnie

    Ja ostatnio kupiłem system 6 i z papierków to tylko ta ulotka reklamowa + paragon. Rozumiem, że na jego podstawie jest gwarancja.

  5. #15

    Domyślnie

    Sprawdziłem. Do każdej z toreb dołączona jest tylko podwójna kartka, a na jej ostatniej stronie są warunki gwarancji 5-letniej (po angielsku). Na podstawie paragonu lub faktury. Żadnego dodatkowego formularza z gwarancją nie było.

  6. #16

    Domyślnie

    no mam tak samo Już nabyłem torbę. Tyle w niej miejsca że tylko zachęca do kolejnych zakupów :P
    ===> D90 F80; Sabinka, Frotka i reszta gratów

  7. #17

    Domyślnie

    Noooo... żebyś wiedział

  8. #18

    Domyślnie

    Czy ktorys z wlascicieli systemu 8 ma nikonowskiego 70-200 i bedzie mi w stanie powiedziec czy po wrzuceniu pionowo szkla do torby bedzie dalo sie zapiac klape i w miare komfortowo je tam nosic? Co prawda przymierzam sie do systemu 6, ale obie maja taka sama wysokosc.. stad pytanie tutaj.
    Brakuje kilku cm wys. porownujac szklo i torbe.. Ale byc moze taki patent przejdzie?
    Dajcie znac.
    Dzieki
    d700

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MirekM Zobacz posta
    Mogła by być nieco sztywniejsza z grubszymi ściankami .
    w 100% popieram
    mam 1 wersje od jakiś 2 lat - owszem pojemna, ale nie jest to szczyt ergonomii
    osobiście dokupiłbym sobie torbę na 3x zoom, bo zapakowanie 2 puszczek, 3 stałek i 80-200 + lampa i *******y to już sztuka ale zalezy ile kto sprzetu ma i do czego potrzeba

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Zuzus Zobacz posta
    Czy ktorys z wlascicieli systemu 8 ma nikonowskiego 70-200 i bedzie mi w stanie powiedziec czy po wrzuceniu pionowo szkla do torby bedzie dalo sie zapiac klape i w miare komfortowo je tam nosic? Co prawda przymierzam sie do systemu 6, ale obie maja taka sama wysokosc.. stad pytanie tutaj.
    Brakuje kilku cm wys. porownujac szklo i torbe.. Ale byc moze taki patent przejdzie?
    Dajcie znac.
    Dzieki
    Mam obie rzeczy i nowa 70-200 się nie mieści (a trochę krótsza od starej), aczkolwiek nie próbowałem zapinać klapy. Od razu zrezygnowałem, kiedy zobaczyłem ile obiektywu wystaje (mogę na jutro jeszcze raz spróbować dopiąć). Tu trzeba głębszej torby, np. nowego Tamraca Ultra Pro 11.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •