Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21

Wątek: Tamrac PRO 8

  1. #1

    Domyślnie Tamrac PRO 8

    Witam dzisiaj przymierzałem sie do torby Tamrac PRO 8
    Bardzo byłem zdziwiony gdy się okazało ze oglądana przeze mnie torba różni się od zdjęć którą widziałem w necie.

    Oglądałem taką torbę


    Jest też PRO 8



    Teraz pytanko: która jest nowsza.
    ===> D90 F80; Sabinka, Frotka i reszta gratów

  2. #2

    Domyślnie

    Ta pierwsza - ma nowe logo.

  3. #3

    Domyślnie

    Nowsza jest ta druga torba, to jest nowe logo Tamraca
    opis w fazie przygotowań ...

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Przemek Paśnik Zobacz posta
    Ta pierwsza - ma nowe logo.

    Cytat Zamieszczone przez piwkoo Zobacz posta
    Nowsza jest ta druga torba, to jest nowe logo Tamraca
    Tośmy namieszali mnie się wydaje, że to ta pierwsza jest nowsza. Może mi się tylko wydaje Ale czy to wogóle ważne??

  5. #5

    Domyślnie

    Przemek masz racje, pierwsza to nowe logo mi się porąbało
    opis w fazie przygotowań ...

  6. #6

    Domyślnie

    Druga ma futerał na karty i baterie
    ===> D90 F80; Sabinka, Frotka i reszta gratów

  7. #7

    Domyślnie

    Mam parę miesięcy tę pierwszą - solidna torba i upakować co nieco się da , polecam

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jurasss1 Zobacz posta
    Druga ma futerał na karty i baterie
    Tną koszty
    pozdrawiam, Wojtek

  9. #9

    Domyślnie

    Hmmm w zestawie powinna być karta gw. Jak ona wygląda ? może ktoś opisać jej wygląd, żeby widział czego szukać :P
    ===> D90 F80; Sabinka, Frotka i reszta gratów

  10. #10

    Domyślnie

    Mogła by być nieco sztywniejsza z grubszymi ściankami .

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •