Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 35
  1. #1

    Domyślnie Telefon Dual SIM - Pomożecie?

    Chcę sobie kupić telefon na 2 karty SIM. Po prostu nie chce nosić 2 telefonów. Strasznie mnie to denerwuje. Jaki aparat byście polecili? Telefon nie musi być wybajerowany. Ma dzwonić, wysyłać smsy i w zasadzie tyle. Wszelkie bajery są mi zbędne. My Phony są w rozsądnej cenie. Ewentualnie jakiś samsung. Nie doczytałem się żeby nokia miała dual sim. Adapter raczej nie wchodzi w grę bo obydwie karty muszą być jednocześnie aktywne.


    ps
    Będę brał nowy numer w Orange a drugi mam w Plusie.
    How do I do that? I f***ing try. - Gary Vaynerchuk
    !BLOG

  2. #2

    Domyślnie

    Ja mam chińską Dolię z allegro, na moje potrzeby działa aż za dobrze, ale pewno nie będziesz chciał się paprać w chińszczyźnie, więc jedynie co mi przychodzi do głowy, to Duoz albo D780.

  3. #3
    Oszczędny w słowach Awatar kemot
    Dołączył
    04 2008
    Miasto
    Tomaszów Maz.
    Posty
    104

    Domyślnie

    Zdecydowanie duoz, myphone to najtańsze chińskie badziewie sprzedawane dumnie jako polska marka (a niektóre polskiego menu nie mają). Jakość jest żałosna i nie ma do tego serwisu ani akcesoriów.
    Ostatnio edytowane przez ekonet ; 01-06-2009 o 15:21 Powód: pis. (Polska->polska)
    Polish my lens girl oooahh polish my lens girl ohh-ahh polish my lens ...

  4. #4

    Domyślnie

    Może ktoś wie czy Orange ma w swojej ofercie takiego samsunga bo w ofercie na stronie się nie doczytałem?
    How do I do that? I f***ing try. - Gary Vaynerchuk
    !BLOG

  5. #5

    Domyślnie

    Ogólnie to nastała jakaś bida. Mój tata jest w trakcie załatwiania nowej umowy i niby katalog telefonów jest duuuży (w określonej taryfie itd..), ale telefony mogą zaoferować np. tylko 3, bo takie mają aktualnie i nie wiadomo czy w ogóle będą inne... czyli ogólnie lipa. Jeśli na stronie Orange nie mają tego telefonu, to wątpię czy w ogóle mają go w ofercie. Zastanów się nad przniesieniem numer, teraz to żaden problem a możesz trafić na wymarzony telefon

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez truman20 Zobacz posta
    Ogólnie to nastała jakaś bida. Mój tata jest w trakcie załatwiania nowej umowy i niby katalog telefonów jest duuuży (w określonej taryfie itd..), ale telefony mogą zaoferować np. tylko 3, bo takie mają aktualnie i nie wiadomo czy w ogóle będą inne... czyli ogólnie lipa. Jeśli na stronie Orange nie mają tego telefonu, to wątpię czy w ogóle mają go w ofercie. Zastanów się nad przniesieniem numer, teraz to żaden problem a możesz trafić na wymarzony telefon
    Bo to przez ten cały kryzys. Nawet w teatrze nie trzeba wyłączać komórki. Twój operator już to zrobił...
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  7. #7

    Domyślnie

    Niestety nie mogę przenieść numeru z różnych względów a dwóch telefonów nie chce mi się nosić. Po prostu wezmę jakiś telefonik z Pomarańczy i trzeba będzie do sprzedać i kupić samsunga. Wydaje mi się ,że na chwilę obecną to jedyne racjonalne rozwiązanie.
    How do I do that? I f***ing try. - Gary Vaynerchuk
    !BLOG

  8. #8
    Oszczędny w słowach Awatar kemot
    Dołączył
    04 2008
    Miasto
    Tomaszów Maz.
    Posty
    104

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez truman20 Zobacz posta
    Ogólnie to nastała jakaś bida.
    Operatorzy również kupują telefony i ich również bolą zmiany kursów walut.
    Polish my lens girl oooahh polish my lens girl ohh-ahh polish my lens ...

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sea21 Zobacz posta
    Po prostu wezmę jakiś telefonik z Pomarańczy i trzeba będzie do sprzedać i kupić samsunga. Wydaje mi się ,że na chwilę obecną to jedyne racjonalne rozwiązanie.
    pomyśl, czy nie lepiej kupić telefon w sklepie, a abonament wziąć bez aparatu. Możesz wtedy targować się o promocje. Abonament tańszy nawet więcej niż o połowę, olbrzymie ilości darmowych minut, kilkanaście darmowych numerów.

  10. #10

    Domyślnie

    Mam Samsunga na 2 karty i jestem zadowolony. Co prawda na drugiej karcie jest trochę gorsza jakość dźwięku. W telefonie mam 2 karty prepaid z Play'a - to chyba najtańsze z możliwych rozwiązań.

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •