Chcę sobie kupić telefon na 2 karty SIM. Po prostu nie chce nosić 2 telefonów. Strasznie mnie to denerwuje. Jaki aparat byście polecili? Telefon nie musi być wybajerowany. Ma dzwonić, wysyłać smsy i w zasadzie tyle. Wszelkie bajery są mi zbędne. My Phony są w rozsądnej cenie. Ewentualnie jakiś samsung. Nie doczytałem się żeby nokia miała dual sim. Adapter raczej nie wchodzi w grę bo obydwie karty muszą być jednocześnie aktywne.
ps
Będę brał nowy numer w Orange a drugi mam w Plusie.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami