Close

Strona 4 z 27 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 263

Wątek: D300s

  1. #31

    Domyślnie

    kiedy Waszym zdaniem premiera tego sprzętu w Polsce?
    D300 i trochę gratów.

  2. #32

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez graf Zobacz posta
    kiedy Waszym zdaniem premiera tego sprzętu w Polsce?
    Moim zdaniem - koniec wakacji lub wrzesień.

  3. #33

    Domyślnie

    wrzesień premiera, koniec roku w sklepach
    N16-35/N24-70/N70-200VR2/N24/N105VR/N400VR/Z40/Z24-120S/Z70-200S/V16/TT75/T28-75G2
    D800/D500/D4s/Z6/Z63/Z9

    pozdrawiam
    Paweł

  4. #34

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pawel Pawlak Zobacz posta
    zobacz sobie na dxomarka - d90 szumi na poziomie 5d2 (oczywiście nie biorą pod uwagę przewagi rozdzielczości 5d2) i około 1EV bardziej niż d700, w DR jest podobnie, tonal range i color sensitivity jest gorsz niż d700 ale lepszy niż 5d2. Dalsza popawa tego czujnika, może naprawdę zbliżyć go do obrazowania d700/d3...
    Dxomarkiem bym sie tak nie sugerowal, bo ich zdaniem D70s szumi mniej niz D300...
    D300 | S 10-20 | N 18-200 VR | N50/1.4 AI | T 17-50/2.8 | S 105macro | N 70-300VR | SB600

  5. #35

    Domyślnie

    gdzie ty to widzisz. Sprawdzałem właśnie - szumi bardziej
    http://www.dxomark.com/index.php/eng...(brand2)/Nikon
    Moje systemy: Nikon F, D i Z, Hasselblad 503CX, Leica, Canon, Pentax, Olympus, Minolta, Rolleiflex TLR FKD, Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze itd itd, blisko 100 szkiełek.

  6. #36

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    gdzie ty to widzisz. Sprawdzałem właśnie - szumi bardziej
    http://www.dxomark.com/index.php/eng...(brand2)/Nikon
    Wykres pokazuje stosunek sygnału do szumu, a nie poziom szumu, czyli im więcej tym lepiej.
    Uwzględnili dodatkowo rzeczywistą (wg. nich) czułość matryc.
    D700, D610 IRIX 15mm, sigma 24/1,4 art, NIKKOR AI 35mm T28-75/2,8, 50/1.8G, 85/1.8D, TAmron 70-300 IS SB900

  7. #37

    Domyślnie

    No tak mam juz kase, mialem dzisiaj w reku D300 w sklepie, ale wrocilem do domu i tak sie zastanawiam bo jesli weszlo by D300s to moze cena D300 troche spadnie . Wiem ze nie duzo spadnie ale mniej na gripa by trzeba dolozyc. Czy jednak warto czekac? sam juz nie wiem isc jutro i brac czy poczekac oto jest pytanie
    D50 D80 D300 i cos tam jeszcze w sumie jakies 18kg
    www.photo.net/photos/Piotr%20Adamski www.piotrphotography.net

  8. #38

    Domyślnie

    mam tą samą sytuację... ja jednak wylałem na siebie kubeł zimnej wody ;D i czekam na nowy model, jestem skłonny zapłacić więcej niż za obecnego D300
    natomiast co do samego D300 to "rydzyk-fizyk" xD
    a jeśli zrobią jak z D80? zakończą produkcję i cena wzrośnie, a nie spadnie ;/
    D850 | D700 | Z6 III | Z5 II | Zfc | N20/1,8G ED | N35/1,8G ED | N28-300VR | N70-200/2,8E FL VR | N200-500/5,6E VR | N400/2,8E FL VR | N600/4E FL VR | TC x1,4 III | TCx2,0 III | Z12-28 PZ VR | Z16-50 VR | Z17-28 | Z24/1,7 | Z28/2,8 | Z40/2 | Z24-200VR | Z105/2,8VR | Z180-600VR | FTZ II | SB-300 | SB-700 | SB-910 | 4 nogi Manfrotto + 498RC4

  9. #39

    Domyślnie

    ja bym w ogóle nie liczył na model D300s, raczej za jakiś czas (dostępność najwcześniej po koniec roku) D400 z matrycą około 15 Mpx i filmami oczywiście. Ale to tylko moja opinia , odpowiedzialności za to nie biorę. Tylko, że internetowy serwis nikon rumors tez nie bierze
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 30-05-2009 o 23:53
    Moje systemy: Nikon F, D i Z, Hasselblad 503CX, Leica, Canon, Pentax, Olympus, Minolta, Rolleiflex TLR FKD, Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze itd itd, blisko 100 szkiełek.

  10. #40

    Domyślnie

    a może ten 300s będzie po prostu dopracowaną 300-ką? Poprawią najczęściej występujące błędy i tyle. Wreszcie nie trzeba będzie się martwić, że pucha nie polubi się z jakimiś szkłami i będzie po 3-4 razy lądowała w serwisie etc.

Strona 4 z 27 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •