Torba już u mnie. Wszystko pozytywnie, ale jak na razie jeden minus: pasek na ramie mógłby być dłuższy. Jak będe miał ku temu podstawy, to jakąś reckę napiszę![]()
Szukaj
Torba już u mnie. Wszystko pozytywnie, ale jak na razie jeden minus: pasek na ramie mógłby być dłuższy. Jak będe miał ku temu podstawy, to jakąś reckę napiszę![]()
Ostatnio edytowane przez ekonet ; 12-06-2009 o 14:52 Powód: pis. ("narazie")
Skontaktuj się z nami