Szukaj
Sam mam jeszcze ME Super gdziesik i parę szkieł. I od czasu do czasu je odkurzam. Pentax to świetny system; bardzo przemyślany. Dla wymagającego fotografa, który wie, jak używać mózgu. Siódemeczka wygląda interesująco, no, no...
"The more gear you carry, the less likely you are to make a good photograph" - B. Jensen
Mnie z Pentaxa wygonil powolny i niepewny AF, oraz problemy z FF/BF. Jesli to poprawia to bedzie niezle. Obecnie kazdy patrzy rowniez na system przyszlosciowo, dopuki nie beda mieli puszki FX, wielu ludzi bedzie ten system omijalo, a szkoda bo szkielka pentaxowskie kreca mnie do dzisiaj.
ja uwazam ze bezsensu pentax robi dobre puszki, bo ta naprawde cos ciekawego jesli ma tak fatalne szkla, sa do d***y
tak, ale np jaki zoom, nie ma, 16-50 porazka na 2.8 podobnie 50-150
emsolo - mam propozycje :
1 - przeczytaj co napisales
2 - moze zacznij pisac tak aby mozna bylo zrozumiec co chcesz napisac
miales te dwa szkla? Ja mialem mozliwosc uzywania obydwu. I przyznam ze w obydwu przypadkach bylo to samo. Za pierwszym razem duze rozczarowanie - a potem przy innym egzemplarzu gigant zaskoczenie jakoscia obrazka.
Skontaktuj się z nami