http://www.fotopolis.pl/index.php?n=8967
Nasz nowa Kasia, czyli taki mini D300 za 1200$
plus uszczelnione kity:
http://www.fotopolis.pl/index.php?n=8966
Szukaj
http://www.fotopolis.pl/index.php?n=8967
Nasz nowa Kasia, czyli taki mini D300 za 1200$
plus uszczelnione kity:
http://www.fotopolis.pl/index.php?n=8966
Z poważaniem - Michu, Licencjonowany Pogromca Vampirów :)=
CiekawieJesli cene przeliczymy po kursie 3.20 to moze liczyc na wysoką sprzedaz
jesli w koncu AF bedzie naprawde szybki i precyzyjny
Pierwsze wrażenia:
http://www.optyczne.pl//122.1-artyku...entax_K-7.html
I o nowych kitach:
http://optyczne.pl/1875-nowo%C5%9B%C...y_Pentaxa.html
brawo pentax.
9 krzyżowych punktów AFa (i 2 liniowe)
synchro z błyskiem tylko 1/180
za to matryca CMOS 14 Mpx
i coś świetnego:
Automatyczna korekta dystorsji i lateralnej aberracji chromatycznej dla obiektywów serii DA i DFA.
Moje systemy: Nikon F, D i Z, Hasselblad 503CX, Leica, Canon, Pentax, Olympus, Minolta, Rolleiflex TLR FKD, Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze itd itd, blisko 100 szkiełek.
Ale mu zrobili lampion. Jak sie bedzie focic w kosciele to trzeba bedzie uwazac, zeby o sufit nie zaczepic przy takim dlugim wysiegniku![]()
Ostatnio edytowane przez shaolin ; 20-05-2009 o 16:58
Mnie ciekawi jak będą wyglądały te HDRy z puszki... ;]
A synchro 1/180 to trochę lipa jednak...
No i ta typowa pentaksowa wsteczna zgodnosc...
"Am Anfang schaute ich mich um, konnte aber den Wagen, von dem ich träumte, nicht finden. Also beschloss ich, ihn mir selber zu bauen." F.Porsche
Bardzo fajna puszeczka. Mnie ciekawi to, co wyczytałem na dpreview: 100% pokrycia kadru w wizjerze. Jeśli to prawda, to się podnieciłem. Jakby jeszcze nie rypał bardzo na wysokich iso, to kto wie...Ergonomicznie - Pentaxy kocham od zawsze.
"The more gear you carry, the less likely you are to make a good photograph" - B. Jensen
Skontaktuj się z nami