Close

Strona 1 z 29 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 288

Wątek: Pentax K-7

  1. #1

    Domyślnie Pentax K-7

    http://www.fotopolis.pl/index.php?n=8967
    Nasz nowa Kasia, czyli taki mini D300 za 1200$
    plus uszczelnione kity:
    http://www.fotopolis.pl/index.php?n=8966
    Z poważaniem - Michu, Licencjonowany Pogromca Vampirów :)=

  2. #2

    Domyślnie

    Ciekawie Jesli cene przeliczymy po kursie 3.20 to moze liczyc na wysoką sprzedaz
    jesli w koncu AF bedzie naprawde szybki i precyzyjny
    Pozdrawiam, Damian Nowakowski
    1x1
    Bękarty Kolarstwa

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez superkomornik Zobacz posta
    ..jesli w koncu AF bedzie naprawde szybki i precyzyjny
    no i zeby nie szumial jak bałtyk
    D50; F80; T 28-75 2.8; N 35 1.8; N 50 1.8; S 70-300;
    pozdrawiam marek

  4. #4

  5. #5

    Domyślnie

    brawo pentax.
    9 krzyżowych punktów AFa (i 2 liniowe)
    synchro z błyskiem tylko 1/180
    za to matryca CMOS 14 Mpx
    i coś świetnego:

    Automatyczna korekta dystorsji i lateralnej aberracji chromatycznej dla obiektywów serii DA i DFA.
    Moje systemy: Nikon F, D i Z, Hasselblad 503CX, Leica, Canon, Pentax, Olympus, Minolta, Rolleiflex TLR FKD, Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze itd itd, blisko 100 szkiełek.

  6. #6
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 827

    Domyślnie

    Ale mu zrobili lampion. Jak sie bedzie focic w kosciele to trzeba bedzie uwazac, zeby o sufit nie zaczepic przy takim dlugim wysiegniku
    Ostatnio edytowane przez shaolin ; 20-05-2009 o 16:58

  7. #7

    Domyślnie

    Mnie ciekawi jak będą wyglądały te HDRy z puszki... ;]
    A synchro 1/180 to trochę lipa jednak...

  8. #8

    Domyślnie

    No i ta typowa pentaksowa wsteczna zgodnosc...
    "Am Anfang schaute ich mich um, konnte aber den Wagen, von dem ich träumte, nicht finden. Also beschloss ich, ihn mir selber zu bauen." F.Porsche

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez shaolin Zobacz posta
    Ale mu zrobili lampion. Jak sie bedzie focic w kosciele to trzeba bedzie uwazac, zeby o sufit nie zaczepic przy takim dlugim wysiegniku
    Nie szata zdobi czł... tzn. aparat Ważne, że działa i jest jak najbardziej odchylona od osi obiektywu.

  10. #10

    Domyślnie

    Bardzo fajna puszeczka. Mnie ciekawi to, co wyczytałem na dpreview: 100% pokrycia kadru w wizjerze. Jeśli to prawda, to się podnieciłem. Jakby jeszcze nie rypał bardzo na wysokich iso, to kto wie... Ergonomicznie - Pentaxy kocham od zawsze.
    "The more gear you carry, the less likely you are to make a good photograph" - B. Jensen

Strona 1 z 29 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •