Szukaj
glownie przyroda i góry wiec 55-200 bedzie w sam raz jak na początek
Dla zainteresowanych Nikonem D5000 - świeży test na foftopolis.
wracając do mojego wątku to w końcu mam D90 z 18-105
w związku z tym proszę o poradę, co sądzicie o tym :
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=639458977
czy później w trakcie ewentualnej wymiany lub ściągania osłon nie istnieje obawa uszkodzenia LCD? ma ktoś może tego typu osłony? czy pozostawić na głównym wyświetlaczu oryg osłonę a na pomocniczy nakleić folię GSM?
no ja bym zdecydowanie brał D90, choć nie jestem zwolennikiem lv.
pozdrawiam życzę dobrego zakupu![]()
Odpowiadając na pytanie zawarte w temacie wątku - wolałbym D90, ale jak się poczyta o tych nieszczęsnych "zwisach" w tym modelu to w sumie niewiadomo co robić. Najbezpieczniej byłoby chyba dozbierać jeszcze tych "parę groszy" do D300
Pzdr
M
http://www.flickr.com/photos/marcinko137/
a czy to nie jest tak, że zdjęcia z d90 i d5000 będą takiej samej jakości, z tym, że d90 ma swój silnik i więcej przycisków, wyświetlacz itp? raczej właśnie tak jest![]()
teoretycznie tak, na ustawieniach auto, ale nie można tak porównywać, bo niejeden zrobi lepsze fotki na gorszym modelu niż ja na dzień dzisiejszy a nawet w ciągu najbliższego dłuższego czasu na D90.
wybrałem D90 bo jednak jak pisał wcześniej ktoś D90 to taki "semi-pro" (może trochę na wyrost ale najbardziej pasuje to określenie) a D5000 "high-amateur" i z niego pewnie na D90 nie przesiadłbym się bo bez sensu by to było, a na wyższy model finansowo niektórym jak i mnie ciężko. mógłby przy wyborze D5000 pozostać jakiś niedostatek...
co do folii to faktycznie okleiłem protektorem na chwilę obecną, najbardziej chodzi o ewentualne zarysownie
Skontaktuj się z nami