no właśnie, pierwsze zastosowania do głównie wycieczki po lasach i po łąkach, i się zastanawiam czy brać dwa 18-55 i 55-200 czy tylko 18-105?
czy rożnica w jakości zdjęć jest zauważalna na korzyśc 18-105?
Szukaj
no właśnie, pierwsze zastosowania do głównie wycieczki po lasach i po łąkach, i się zastanawiam czy brać dwa 18-55 i 55-200 czy tylko 18-105?
czy rożnica w jakości zdjęć jest zauważalna na korzyśc 18-105?
No może faktycznie. Ale w porównaniu z D5000 obsługa CLS, motorek AF, górny wyświetlacz, o! firmowy grip dostępny, osobne przyciski do ISO, Drive'a, pomiaru światła. Może faktycznie nie czynią z niego D700, ale moim zdaniem to spore różnice. Oczywiście zależy jak dla kogo, ale jesli kto chce się rozwijać, to zapewne lepiej się nada D90.
Ten test porównawczy D 500 i D 90 nasuwa mi takie myśli,na innych forach dotyczących np.sprzętu elektronicznego zaraz by taki teścik podważyli
argumentując to marketingowym działaniem firmy X by zwrócić uwagę na nowe i oczywiście lepsze ???
Interes ma się kręcić a testami ponoć też łatwo manipulować.
A co szkodzi by troszkę ubarwić rzeczywistość.
-"Żyj na huśtawce życia,Żyj ! Bo tylko raz dany nam czas !!!"-
D40 · D90 · 35 f/1.8 · Samyang 8 · S10-20 · 18-105 · 18-55 · 55-200 VR · SB-400 · SB-600 · Naneu Pro K3L & Sierra ·
Nikon D90 + nikkor 18-105, 70-300, Tokina 11-16, Nissin Di622 +T350 z fotocelą, szkiełka M42 pierścienie filtry i inne...
czyli ostatecznie lepiej brać 18-55 i 55-200VR, zamiast 18-105? w sumie zawsze miec dwa niz jeden![]()
Nie chce się wypowiadać, bo 18-105 nie używałem. Myslę, że jeśli chcesz się zająć fotografią "na poważniej" to lepiej dwa szkła, a jak chcesz używać lustrzanki tylko na spacerach do po prostu lepszych zdjęć to zdecydowanie jedno szkło.
Skontaktuj się z nami