Zdecydowanie D90 - apetyt rośnie w miarę jedzenia - ja już powoli odkładam na D300. (Zaczynałem od D40X). Ale dla początkującego fotoamatora D5000 jest idealny na pierwsze dwa lata przygody. Znam wiele osób (amatorów) z D90, które przeraża mnogość "przycisków" na body![]()
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami