Phottix polecam
Miałem, używałem, kilka odsprzedałem.
Firma solidna.
Szukaj
Phottix polecam
Miałem, używałem, kilka odsprzedałem.
Firma solidna.
NIKON
Kilka dni temu zaglądnąłem na forum szukając właśnie pilota. Oryginał, delikatnie mówiąc drogi, spowodował, że poszukałem podróbki. W Vobisie znalazłem za 45 zł uniwersalny, lekko kobylasty. Trafiłem do tego wątku...
Dziś mi przyszedł Phottix. Z kosztami przesyłki 23 zł (mógł być tańszy, ale wybrałem na allegro gościa z mniejszą ilością negatywów). Wygląda nieźle. W domu działa bez zarzutu, pojemnik wymienny na baterię. No i jest dołączona gwarancja na 12 miesięcy.
Poniewaz temat http://forum.nikon.org.pl/showpost.p...90&postcount=7 zostal zamkniety wale tutaj:
Pelo daj znac czy od tylu aparatu pilocik dziala i moglbys jeszcze jego wymiary podac. Za takie grosze szkoda nie kupic jesli toto dziala![]()
http://www.allegro.pl/item450478632_...d80_ml_l3.html ,polecam,kupiłem ,działa jak należy,gwarancja 12mcy.
D80 | N 18-55VR+Hoya UV | N 50 f1.8D | Chęci na SB-800 |
Odkurzę na moment ten temacik, ponieważ ja również mam d50, kupiłam dokładnie ten sam pilot. Pierwszego dnia troche sie nim bawilismy, raz działał, raz nie, potem ciagle działał, potem po kilkunastu zdjeciach przestałam go uzywac,bo nie był mi potrzebny. No i ostatnio fajne zdjęcie z przyjaciółką chcę zrobić a tu klops, nie dziala. To możliwe, zeby to była bateria? To troche bez sensu, bo znaczyłoby, że wysłali mi nówke pilota ze zdechłą baterią.. Chyba bede musiała sie szarpnąć i kupić baterie,zeby to sprawdzić.. Mojej znajomej stało sie dokładnie to samo [razem zamawiałysmy, razem sie bawiłysmy, razem zapomniałyśmy]. Bede wdzieczna za odpowiedź
d50 na emeryturze...
D7k + N 18-105 + N 50/1.8D + N 55-300VR + Rokinon 8/3.5 [AE] Fisheye
m42: MC Flektogon 20/2.8 + Helios-44-2 58/2.0
YN-568ex
Kupiłam baterię i w sumie.. zrobil kilka zdjęć. a potem nic. a potem znowu kilka.a potem znowu nic. Nie wiem co jest z tym pilotem, ale działa jak jak mu się podoba, a może to ja nie umiem się posługiwać urządzeniem z jednym przyciskiem..?
d50 na emeryturze...
D7k + N 18-105 + N 50/1.8D + N 55-300VR + Rokinon 8/3.5 [AE] Fisheye
m42: MC Flektogon 20/2.8 + Helios-44-2 58/2.0
YN-568ex
Sheste wychodziloby na to ze ja tez nie umiem. Mam ten sam problem co Ty. Kupilem juz 2 baterie i za kazdym razem to samo, zrobie kilka zdjec, wloze go do plecaka, pozniej okazja do uzycia i... lipa... Kupilem go na allegro (foto tip), napisalem do nich maila, ciekawe co odpisza. Wysylal tego "cacka" do nich nie bede, poczta wyniesie drozej niz ten g@#$%^&* pilot...
Mam pytanie czy ten pilot ustawia ostrość w PSAM bo ktoś pisał, że nie ustawia ostrości.
czy ML3 można ustawić bulb w ten sposób by nie trzymać wciśniętego spustu...? bo mam go i nie wiem...![]()
Skontaktuj się z nami