Witam
Mam takie pytanie - czy nastwiając wyzwalanie migawki pilotem, nastawienie to jest jednorazowe czyli aparat wraca po wykonaniu zdjęcia do "singla" lub "serii" (tak jak w przypadku samowyzwalacza) czy można nie dotykając aparatu robić dowolną liczbę zdjęć ?
Pozdrawiam
Gobi
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami