Również jestem zdania, że to kwestia przepału. A białe nie trudno przepalić.
Co do tematu. D5000 jest stworzony, by być pierwszą lustrzanką*
*z tym, że poniżej 3000 można kupić semi-pro Canona 40D...
Szukaj
Również jestem zdania, że to kwestia przepału. A białe nie trudno przepalić.
Co do tematu. D5000 jest stworzony, by być pierwszą lustrzanką*
*z tym, że poniżej 3000 można kupić semi-pro Canona 40D...
FX+ FX + 20-35/2 + 50/1.4 + 85/1.8 + 70-200/2.8 VR
Piszecie, że to przepał zdecydował o lepszej bieli na zdjęciu z D5000 w porównaniu z D90. Być może. Ale do tej pory takie szczegóły w bieli miały tylko Canony. Wszystkie inne aparaty też przepalały? Tylko Canony prawidłowo mierzyły światło?
Ja jestem ciekaw kiedy tu zjawi sie D5000 i czy pobije 11 pozycję.
http://www.dxomark.com/index.php/eng/DxOMark-Sensor
Przy ofercie giełdowej 2-miesięczny D80 + n18-55 za 1600zl to trzeba przemyśleć czy warto tego d5000
D300s/N24-70/N80-200/N50f1.8/SB900/MF
a co powiecie o zestawie NIKON D5000
+obiektyw Nikon AF-S DX Nikkor 18-55mm f/3.5-5.6G VR
+obiektyw Nikon AF-S DX VR Nikkor 55-200mm f/4-5.6G IF-ED
Czy ja wiem... Chyba jednak wolę D90, kurcze, ten aparat jest już semi-pro, albo low-pro, ale jednak "pro", a D5000 to hi-amator
, nie wiem takie jest moje zdanie.
Jak chcesz więcej wydać na obiektyw to lepiej kup 18-105. Będziesz bardziej zadowolony niż za dwóch KITów które podałeś.
Skontaktuj się z nami