Close

Strona 4 z 18 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 173

Wątek: d5000 czy d90

  1. #31

    Domyślnie

    Również jestem zdania, że to kwestia przepału. A białe nie trudno przepalić.

    Co do tematu. D5000 jest stworzony, by być pierwszą lustrzanką*




    *z tym, że poniżej 3000 można kupić semi-pro Canona 40D...
    FX+ FX + 20-35/2 + 50/1.4 + 85/1.8 + 70-200/2.8 VR

  2. #32

    Domyślnie

    Piszecie, że to przepał zdecydował o lepszej bieli na zdjęciu z D5000 w porównaniu z D90. Być może. Ale do tej pory takie szczegóły w bieli miały tylko Canony. Wszystkie inne aparaty też przepalały? Tylko Canony prawidłowo mierzyły światło?

  3. #33

  4. #34
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    09 2008
    Miasto
    Bielsk Podl.
    Posty
    231

    Domyślnie

    Przy ofercie giełdowej 2-miesięczny D80 + n18-55 za 1600zl to trzeba przemyśleć czy warto tego d5000
    D300s/N24-70/N80-200/N50f1.8/SB900/MF

  5. #35

    Domyślnie

    a co powiecie o zestawie NIKON D5000
    +obiektyw Nikon AF-S DX Nikkor 18-55mm f/3.5-5.6G VR
    +obiektyw Nikon AF-S DX VR Nikkor 55-200mm f/4-5.6G IF-ED

  6. #36

    Domyślnie

    Czy ja wiem... Chyba jednak wolę D90, kurcze, ten aparat jest już semi-pro, albo low-pro, ale jednak "pro" , a D5000 to hi-amator , nie wiem takie jest moje zdanie.

  7. #37

    Domyślnie

    Jak chcesz więcej wydać na obiektyw to lepiej kup 18-105. Będziesz bardziej zadowolony niż za dwóch KITów które podałeś.

  8. #38

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez The Fly Zobacz posta
    Jak chcesz więcej wydać na obiektyw to lepiej kup 18-105. Będziesz bardziej zadowolony niż za dwóch KITów które podałeś.
    Nie do końca się z tym zgodzę. Na pewno będzie mu wygodniej i zero problemu ze zmienianiem, ale co do jakości chyba lepiej dwa szkła, tak sądzę.

  9. #39
    Gaduła Awatar SlaWasII
    Dołączył
    05 2008
    Miasto
    malownicza wieś Słocina, co to już jej ni ma...
    Posty
    1 225
    Wpisów
    37

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ozi1024 Zobacz posta
    Czy ja wiem... Chyba jednak wolę D90, kurcze, ten aparat jest już semi-pro, albo low-pro, ale jednak "pro"
    Nie gniewaj się ale chyba trochę przesadziłeś... Co Twoim zdaniem o tym decyduje?
    Зоркий 4 | ЛОМО-компакт-автомат | Prakitica MTL50 | D60 | D80 | kilka słoików | Nokia... Szczyt marzeń: D500 | 24-70/2.8

  10. #40

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ozi1024 Zobacz posta
    Nie do końca się z tym zgodzę. Na pewno będzie mu wygodniej i zero problemu ze zmienianiem, ale co do jakości chyba lepiej dwa szkła, tak sądzę.
    Jakościowo 18-105 wyrzuca ładniejsze zdjęcia niż Kit . Z moich wrażeń powiem że bardzo podobne do tych z 18-70.

Strona 4 z 18 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •