Szukaj
galeria: http://erde.farmapomyslow.pl/
Mnie nic nie "podjarało" prawdę mówiąc, ot pole jakich setki , do tego nieumiejętne uzycie polara-wyglada jak gradient w ps.
Jedynka kadrowo mi się podoba, ale kolorystycznie już nie.
Czymtasem... pozdrawiam bombelkowo
Dla Ciebie pole jakich setki. Dla mnie coś o zupełnie innym wymiarze.
nie rozumiem tego stwierdzenia - nieumiejętne użycie polara. Nie zakładałem go sobie na szyję, nie rzucałem nim w dal. Kręciłem tak, jak wydawało mi się to słuszne. a słońce miałem z lewej strony
galeria: http://erde.farmapomyslow.pl/
Kadrowo to mnie podchodzi tylko 1, aczkolwiek też bez euforii, że najlepsze. Pokazywałeś lepsze (choćby wątek o zachodzie słońca)
Czarny Rycerz zawsze zwycięża !
Kadry oki,kolor juz nie.Miales lepsze.
te są lepszea kolorystyka - wierzcie lub nie - tak to wyglądało. Na moim monitorze jest tak jak było w rzeczywistości.
ale może powiecie CO dokładnie jest nie tak z kolorami?
galeria: http://erde.farmapomyslow.pl/
Skontaktuj się z nami