Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 30

Wątek: Moje najlepsze

  1. #1

    Domyślnie Moje najlepsze

    Strasznie się podjarałem tymi kadrami. Nie wiem czy słusznie. Ale miejsce światło i warunki miałem takie o jakich od dawna marzyłem. I straszliwie podobają mi się te kadry. a Wam?
    no i w końcu polarek mógł się wykazać

    1.

    2.

    3.

  2. #2
    Jędrzej Gadziński Awatar jendryn
    Dołączył
    05 2008
    Miasto
    Frankfurt am Main
    Posty
    1 535

    Domyślnie

    Mnie nic nie "podjarało" prawdę mówiąc, ot pole jakich setki , do tego nieumiejętne uzycie polara-wyglada jak gradient w ps.

  3. #3

    Domyślnie

    Jedynka kadrowo mi się podoba, ale kolorystycznie już nie.
    Czymtasem... pozdrawiam bombelkowo

  4. #4

    Domyślnie

    Dla Ciebie pole jakich setki. Dla mnie coś o zupełnie innym wymiarze.

    nie rozumiem tego stwierdzenia - nieumiejętne użycie polara. Nie zakładałem go sobie na szyję, nie rzucałem nim w dal. Kręciłem tak, jak wydawało mi się to słuszne. a słońce miałem z lewej strony

  5. #5

    Domyślnie

    Kadrowo to mnie podchodzi tylko 1, aczkolwiek też bez euforii, że najlepsze . Pokazywałeś lepsze (choćby wątek o zachodzie słońca)
    Czarny Rycerz zawsze zwycięża !

  6. #6

    Domyślnie

    Kadry oki,kolor juz nie.Miales lepsze.

  7. #7

    Domyślnie

    te są lepsze a kolorystyka - wierzcie lub nie - tak to wyglądało. Na moim monitorze jest tak jak było w rzeczywistości.

    ale może powiecie CO dokładnie jest nie tak z kolorami?

  8. #8
    Jędrzej Gadziński Awatar jendryn
    Dołączył
    05 2008
    Miasto
    Frankfurt am Main
    Posty
    1 535

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez erde Zobacz posta
    Dla Ciebie pole jakich setki. Dla mnie coś o zupełnie innym wymiarze.

    nie rozumiem tego stwierdzenia - nieumiejętne użycie polara. Nie zakładałem go sobie na szyję, nie rzucałem nim w dal. Kręciłem tak, jak wydawało mi się to słuszne. a słońce miałem z lewej strony
    Przy takim niebie polar wydaje sie zbędny, jak odpowiednio naświetlisz to 100 razy naturalniej to wygląda niż gradient od białego do niebieskiego ... jak tego nie widzisz to radzę zmienic monitor...

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jendryn Zobacz posta
    do tego nieumiejętne uzycie polara-wyglada jak gradient w ps.
    to moze rozwiniesz bardziej swa teze - w jaki sposob (umiejetny ) uzylbys polara?
    Grüß

  10. #10
    Jędrzej Gadziński Awatar jendryn
    Dołączył
    05 2008
    Miasto
    Frankfurt am Main
    Posty
    1 535

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 6868 Zobacz posta
    to moze rozwiniesz bardziej swa teze - w jaki sposob (umiejetny ) uzylbys polara?
    Grüß
    W tym wypadku, jak wyżej napisałem, wogole bym go nie uzył, nie widzisz np na 2 , że od lewej strony niebo jest białe i przechodzi powoli w niebieski kończąc na całkiem odmiennym odcieniu po prawej stronie zdjęcia...

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •