Szukaj
przeprosiny przyjęte![]()
czy mówiłem już kiedyś, że uwielbiam Twoje zdjęcia?
Dla mnie bajka, po prostu piękne.
- Nikon -
Jak zwykle bardzo dobre zdjęcia.
Pozdrawiam
Marek
Nikon D3 D300s D500 + dużo chęci i mało czasu.
Pozdrawiam Marek
Grupa FOTOKUJAWY
www.frontera.com.pl
Dobre są, ale po głębszej analizie
, na jedynce brakuje mi dołu.Takiego zamknięcia kadru .
b. dobre... jak zawsze z resztą![]()
cyfrowo i analogowo
Pomijając drobiazgi,chociażby zbytnią niebieskawość....b.ładnie.![]()
Pozdrawiam
Andrzej.
...a tak ?
3.
Pozdrawiam Jacek P.
Skontaktuj się z nami