Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: Wiosny brak

  1. #1

    Domyślnie Wiosny brak

    Z uwagi na to , że wiosny nie widać, ptaszków nie widać zmuszony jestem przeprosić się z zimowymi myszołowami...

    1.


    2.

    Pozdrawiam Jacek P.

  2. #2

    Domyślnie

    przeprosiny przyjęte
    czy mówiłem już kiedyś, że uwielbiam Twoje zdjęcia?

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez moonrage Zobacz posta
    przeprosiny przyjęte
    czy mówiłem już kiedyś, że uwielbiam Twoje zdjęcia?
    ...jakoś nie słyszałem
    Pozdrawiam Jacek P.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jajacek44 Zobacz posta
    ...jakoś nie słyszałem
    w takim razie mówię: UWIELBIAM TWOJE ZDJĘCIA! Really!

  5. #5

    Domyślnie

    Dla mnie bajka, po prostu piękne.
    - Nikon -

  6. #6

    Domyślnie

    Jak zwykle bardzo dobre zdjęcia.

    Pozdrawiam
    Marek
    Nikon D3 D300s D500 + dużo chęci i mało czasu.
    Pozdrawiam Marek

    Grupa FOTOKUJAWY

    www.frontera.com.pl

  7. #7

    Domyślnie

    Dobre są , ale po głębszej analizie , na jedynce brakuje mi dołu.Takiego zamknięcia kadru .

  8. #8

    Domyślnie

    b. dobre... jak zawsze z resztą
    cyfrowo i analogowo

  9. #9

    Domyślnie

    Pomijając drobiazgi,chociażby zbytnią niebieskawość....b.ładnie.
    Pozdrawiam
    Andrzej.

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jurek1906 Zobacz posta
    na jedynce brakuje mi dołu.Takiego zamknięcia kadru .
    ...a tak ?

    3.

    Pozdrawiam Jacek P.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •