Jak zwykle fajni modele i kadry![]()
Szukaj
2 od razu skojarzyła mi się z tegorocznym laureatem National Geographic![]()
D80 Tamron 17-50 mm F/2,8 Nikkor 70-300 mm VR
Jak zawsze bardzo dobre prace,szkoda ze juz sie sezon skonczyl.
Szacunek kolego, świetne zdjęcia!!
D300s,T17-50,SB-800
Po prostu bombaoby tak dalej mile dla oka i zadnko spotykany obraz w mojej okolicy
Skontaktuj się z nami