chyba nigdy nie miałeś Canona z serii xxxD od modelu 350 w górę w rękach, bzdura co piszesz
No ok, zgodzę się, ale kto robi JPG?
Nigdy nie użyjesz ISO 12800. Zdjęcia testowe pokazane były w dobrym świetle, choć może mieć używalne 1600, jak będzie miał używalne 3200 to się zgodzę nad wyższością. Górne ISO na pewno nie jest używalne
Już doszliśmy kiedyś na tym forum do tego, że więcej jak 12Mpix nie trzeba. D3 ma 12 i zje 500D na śniadanie

I tak na papierze nie widać różnicy. Przecież nie robisz odbitek formatu B0.1
Eeee, w jaki sposób?
to się da zrobić
po co?
i teraz ostatnie trzy...Chcesz żeby zjechali z ceny, i chcesz 17-55/2.0?! Powitalibyśmy obiektyw za 10k zł, o przedniej soczewce wielkości 90mm

. Biorąc pod uwagę ceny 135/2 i 17-55/2.8. Wsadzenie światłomierza z D200 jest po pierwsze strzałem w kolano, bo jak chcesz ficzery z D200 kup D200, poza tym to stara technologia (4 lata), i kto by to wsadzał do nowych puszek?
Ostatni punkt Twojej wyliczanki "zjechać z ceny" wyklucza wszystkie pozostałe co do Nikona

Skontaktuj się z nami