Close

Strona 2 z 10 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 95
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez KONRADOO Zobacz posta
    ktoś chce d300 za 900zł????....dokładam gratis 70-200
    De Czysta za trzysta, 70-200 za dwieście
    S5Pro;D70;G12;AFS 17-55 2.8 DX;AF 35-70D 2.8;AF 50 1.8;AF 85 1.8;AF 80-200 2.8;Kenko 25mm;SB 600
    Pentax ME super;Pentacon 29 2.8;Pentax-M 50 2.0;Tamron 105 2.5

  2. #12
    Blasius.G
    Gość

    Domyślnie

    Przyznaje bez bicia, ze D90 kupilem we wrzesniu i od tamtej pory tylko raz zrobilem nim nagranie wideo zeby baterie szybciej rozladowac
    Zapewne jeszcze kiedys cos nagram ale to tylko taki dodatek- dobrze, ze jest, a cudow nie musi potrfic bo jakby go nie bylo, to tez by bylo dobrze, ze mam D90
    Na pewno nie podniecam sie kreceniem filmow w lustrzankach. Najpierw wojna na megapixy, a teraz na dlugosci filmow.

  3. #13

    Domyślnie

    Kurcze, to D300 z gratisem mnie zaintrygowało.
    A tak w temacie.
    Przy zakupie aparatu myślałem też chwilkę o 450D.
    (500D trochę zmian, ale nie przełomowe)
    Wiele czynników sprawiło, że zdecydowałem się na D90.
    Czynników ważnych w mojej ocenie. Nie były to filmy, choć przyznaję,
    że taki dodatek może się przydać.
    Jeżeli ktoś długość kręconych filmów traktuje jako najważniejszy
    parametr to powinien raczej patrzeć na kamery.
    D 7100 (po D90)/Zenit ET/trochę klamotów

  4. #14

    Domyślnie

    Sorki że Was podpuściłem z tym tematem ale mnie krew zalała jak zobaczyłem podobny opisy 500D w necie, jakie to cudo i jak wykosi konkurencje.....zastanawiam się tylko po co został wypuszczony taki model, najwidocznie Canona nie dopadł kryzys finansowy i pozowlił sobie na wyppuszczenie odmłodzonej 450 - hehe......Parametry porażka oprócz martycyy dające na nieszczęscie aparatu wieksze szumy i filmów oraz procka - badziew.......
    | Nikon | D4 | D800 | N.16 f2.8 fisheye | N.24 f1.4 | N.24-70 f2.8 | N.58 f1.4 | N.70-200 f2.8 VRII | SB600 | SB900 | SB910

  5. #15

    Domyślnie

    Canon...jak patrze na zdjęcia z przodu, ze zdjętym obiektywem i widzę że niedługo to będzie aparat wielkości tego bagnetu...
    Bo co widzę nowe body od C to bagnet robi się optycznie większy a plastiku wokół niego ubywa.
    "Am Anfang schaute ich mich um, konnte aber den Wagen, von dem ich träumte, nicht finden. Also beschloss ich, ihn mir selber zu bauen." F.Porsche

  6. #16
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    11 2007
    Miasto
    Górny Śląsk
    Posty
    61

    Domyślnie

    Ja tam myśle ze jak taki canon 500 wpadnie w łapy czlowieka ktory bedzie mial smykałke do zdjęc to i pewnie niejeden własciciel d3 sie zawstydzi, ale z drugiej strony czlowiek moze nie umiec jednego porzadnego zdjecia zrobic, chocby najdrozsza elke podpial....i sie zdziwi ze mu z kompakta lepsze fotki wychodzily. Pucha to tylko pucha, matryca w 500 pewnie bedzie podobna do tej z 50d a tam jest dobrze, ale wszystko zalezy od fotografa troche od obiektywu, pucha na koncu
    PS mam od grudnia d90 i zrobilem 1 film :P

  7. #17
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    03 2008
    Miasto
    Krasnystuff
    Posty
    133

    Domyślnie

    velaskez mam to samo wrazenie, i to nie jest dobre wrazenie.

    cena

    • Body only: $799
    D80 N 35 1.8G T 17-50 2.8 N 70-300 VR SB-600

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez neomarcel Zobacz posta
    Dzisiaj odbyła się oficjalna premiera nowej lustrzanki Canona http://www.optyczne.pl/1721-nowo%C5%..._EOS_500D.html

    Cena jak na razie nieznana ale coś czuje, że Nikon straci teraz klientów.....(Maks. długość filmów 29 min. i 59 s lub 4 GB, inne parametry też pogrążają D90)....

    Ciekawe co teraz zrobi Nikon......, a wy co o tym sądzicie?
    ja myślę, że najlepiej w temacie będą sprzedawcy z media markt


    nie wiem śmiać się czy płakać...
    z drugiej strony znak czasów... i dziwić się że na amatorskie apsc 15 mpix wpychają... no cóż.... klient nać pan...

    a nikon...? pewnie sie potnie
    maniak ciemniowy minoltowy
    ucyfrowiony przy użyciu D300, dopieszczony przy użyciu D500
    trochę lotniczych pstryków na www.waldemarkowalski.pl
    spotter.pl

  9. #19

    Domyślnie

    Nie wiem co to za porownania do D90. Przeciez ergonomia w trym czyms bedzie beznadziejna w porownaniu do D90 i to ja kompletny amator to widze.

    Co do obrazowania to nie wiadomo nic, dopoki ktos nie przetestuje.
    D7100+11-16 2.8; 35 1.8; 17-55 2.8; 70-200 2.8 VC

  10. #20
    Zbanowany
    Dołączył
    12 2007
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    86

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez neomarcel Zobacz posta
    (Maks. długość filmów 29 min. i 59 s lub 4 GB, inne parametry też pogrążają D90)....
    ciekawe co się stanie z matrycą po nagraniu 30 min filmu, hehe.

Strona 2 z 10 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •