Witam...Proszę o pomoc.Dwa pytania.
1.Czy S5pro ma możliwość kalibracji systemowej FF/BF czy jak to sie tam nazywa..?
2.Czy S5pro ma możliwość wyświetlania siatki architektonicznej na matówce?
Pozdrowionka.
Szukaj
Witam...Proszę o pomoc.Dwa pytania.
1.Czy S5pro ma możliwość kalibracji systemowej FF/BF czy jak to sie tam nazywa..?
2.Czy S5pro ma możliwość wyświetlania siatki architektonicznej na matówce?
Pozdrowionka.
2tak
1. na pewno tak? Gdzie jest taka opcja?
Nikon Z6 II, 14-30/4S, 24-120/4S, 50/1.8S, 85/1.8S, 50/2.8MC, 40/2, Tamron 70-180/2.8 G2
Fuji S5 Pro, 35/2D, 50/1.4D
1 nie; tylko w serwisie.
Jak już tu zadajemy pytania odnośnie S5...
Jak wyzwolić w trybie commander SB-800? Body - tryb commander ; SB - remote... nie działa. Może ma być inny kanał i grupa niż w Nikonie ?
Aaaa, mam pytanie (uprzedzam odpowiedź mam instrukcję, ale jestem za gupia i nie umiem):
jak ja w CLSie wyzwalam właśnie lampą wbudowaną, to czy mogę zmniejszyć na minimum tę wbudowaną lampę, w sensie jej moc błysku. Jeśli tak to gdzie i na ile
dzięki
Pewnie, że można - Ba, można ją nawet całkowicie wyłączyć.
Lampy wbudowanej możesz używać jako źródła światła + wyzwalanie innych lub tylko jako wyzwalacz. Jak wrócę do domu to zerknę w menu jak to się dokładnie ustawia, bo z głowy nie pamiętam.
Pzdr
Skontaktuj się z nami