Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 36

Wątek: Osłona LCD

  1. #1
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    02 2009
    Miasto
    Pomorze Gdańskie
    Posty
    35

    Domyślnie Osłona LCD

    Jeśli było to przepraszam. CHcialbym zabezpieczyć ekran LCD mojego nowego D40 aby się nie porysowal, bo znając moje "szczęście" do różnych zdarzeń stanie się to prędzej czy poźniej. Widzę po lekturze że są 3 rodzaje zabezpieczeń: osłona, folia i jakiś poliwęglan. Folię już nawet kupiłem-Hama do samodzielnego przycięcia i wyrzuciłem, wyglądało tragicznie. Na palmtopie mam brando krystalicznie przejrzystą i jest naprawdę super. Czy mógłby mi ktoś polecić konkretną folię, np aukcję alle..., ze sprawdzonym towarem? Nie chciałbym kupować w ciemno. A może poliwęglan? Czym się różni od folii?
    nabijam posty aby osiągnąć magiczną liczbę i móc coś sprzedać na giełdzie

  2. #2

    Domyślnie

    Ja ci mogę polecić szklane osłonki GGS używam podobnej w D3 i się spisuję. Tu masz link do D40 http://www.nokaut.pl/oferta/szklana-...-d40x-d60.html

  3. #3
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    02 2009
    Miasto
    Pomorze Gdańskie
    Posty
    35

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez papajpo Zobacz posta
    Ja ci mogę polecić szklane osłonki GGS używam podobnej w D3 i się spisuję.
    Dzięki. To się mocuje na taśmę samoprzylepną czy jak? Czy pomiędzy osłoną a powierzchnią wyświetlacza jest szczelina powietrzna czy też obie powierzchnie stykają się ze sobą?
    nabijam posty aby osiągnąć magiczną liczbę i móc coś sprzedać na giełdzie

  4. #4

    Domyślnie

    tam gdzie jest czarna obramówka tam jest klej i się przykleja tylko krawędzie

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cezzar Zobacz posta
    Jeśli było to przepraszam. CHcialbym zabezpieczyć ekran LCD mojego nowego D40 aby się nie porysowal, bo znając moje "szczęście" do różnych zdarzeń stanie się to prędzej czy poźniej. Widzę po lekturze że są 3 rodzaje zabezpieczeń: osłona, folia i jakiś poliwęglan. Folię już nawet kupiłem-Hama do samodzielnego przycięcia i wyrzuciłem, wyglądało tragicznie. Na palmtopie mam brando krystalicznie przejrzystą i jest naprawdę super. Czy mógłby mi ktoś polecić konkretną folię, np aukcję alle..., ze sprawdzonym towarem? Nie chciałbym kupować w ciemno. A może poliwęglan? Czym się różni od folii?
    Brando ma też folie na aparaty. Nie udalo mi sięznaleźć do D90, więc kupiłem po prostu do innego aparatu z wyśw 3cale.

    Popatrz jakie tam są, może znajdziesz. Jakupowałem bezpośrednio na ich stronie: brando.com.hk

    Polecam.
    D7100+11-16 2.8; 35 1.8; 17-55 2.8; 70-200 2.8 VC

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez papajpo Zobacz posta
    tam gdzie jest czarna obramówka tam jest klej i się przykleja tylko krawędzie
    Dalbys rade wrzucic jakas fotke puszki z takimi oslonami ?

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kichu1979 Zobacz posta
    Dalbys rade wrzucic jakas fotke puszki z takimi oslonami ?
    Tutaj masz wątek o tych osłonach. Są tam także zdjęcia.
    http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=68450&page=2
    Nikon D90, 18-105mm VR, 50/1.8, SB-900, Hoya HD UV, Hoya HD PL-CIR, Kata DC-443

  8. #8

    Domyślnie

    Mi sie jeszcze (przez ponad 2 lata) nie udalo zarysowac LCD w D50
    a nie mam nic naklejonego.
    I'm a photographer, I make people immortal. What's Your superpower?

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kichu1979 Zobacz posta
    Dalbys rade wrzucic jakas fotke puszki z takimi oslonami ?
    jestem w pracy nie dam rady

  10. #10

    Domyślnie

    ale jaja, do D50 juz na allegro nie maja tych szybek...
    Wyglada na to ze mam aparat z fabrycznie zamontowana hartowana szybka
    I'm a photographer, I make people immortal. What's Your superpower?

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •