Jeśli było to przepraszam. CHcialbym zabezpieczyć ekran LCD mojego nowego D40 aby się nie porysowal, bo znając moje "szczęście" do różnych zdarzeń stanie się to prędzej czy poźniej. Widzę po lekturze że są 3 rodzaje zabezpieczeń: osłona, folia i jakiś poliwęglan. Folię już nawet kupiłem-Hama do samodzielnego przycięcia i wyrzuciłem, wyglądało tragicznie. Na palmtopie mam brando krystalicznie przejrzystą i jest naprawdę super. Czy mógłby mi ktoś polecić konkretną folię, np aukcję alle..., ze sprawdzonym towarem? Nie chciałbym kupować w ciemno. A może poliwęglan? Czym się różni od folii?
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami